Změna v modelu přihlášení na Skills Slovakia


ŠIOV a ABF, a.s. si vyhrazuje z pozice organizátora právo na změnu v kvalifikačním modelu na Skills Slovakia & SUSO 2017. Z důvodu organizačních změn během školního roku 2016/2017 byla nastavena změna v kvalifikačním modelu pro postup na Skills Slovakia & SUSO 2017 pouze pro obor TRUHLÁŘ.

Do Skills Slovakia & SUSO v oboru TRUHLÁŘ se zatím nominovali na základě výsledků a účasti na soutěži na SOŠ drevárska Filinského 7, Spišská Nová Ves. Další 4 truhlářské dvojice budou nominovány pouze na základě přihlášky zaslané prostřednictvím http://suso.cz/registrace/soutez.

Na Skills Slovakia & SUSO budou školy kvalifikováni dle času doručení přihlášky u organizátora. Automaticky postupují první čtyři přihlášené školy. V případě, že některá ze škol svou účast odmítne, bude nominace nabídnuta další přihlášené v pořadí.

S MOŽNOSTÍ PŘIHLÁŠKY BUDOU ŠKOLY OBESLÁNY 10. 4. 2017 v 15 hodin.

Pro více informací kontaktujte organizátora akce za ŠIOV Ing. V. Púchovskou, Email: Vlasta.Puchovska@siov.sk a D. Surmaje, Email: surmaj@abf.cz za společnost ABF, a.s.Copyright © Všechna práva vyhrazena. 1996-2021 ABF a.s. PVA a.s.   PVA EXPO, a.s.   Kontakty   Ochrana osobních údajů

Publikování nebo další šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.
Provozovatel neručí za správnost údajů uváděných jinými firmami.