PARTNEŘI SE PŘEDSTAVUJÍ


Ramia

Ramia

Firma RAMIA s.r.o. je ryze česká rodinná společnost specializující se na výrobu a prodej dřevěných truhlářských hoblic a pracovních stolů.

Historie výroby truhlářských hoblic v Písku se datuje od 1. pol. 20. století. Firma RAMIA s.r.o. byla založena v roce 2006. Společnost navázala jak na výrobu tradičních truhlářských hoblic, tak i na vývoj nových hoblic pro profesionály i kutily. Tato tradice nás zavazuje a zároveň dává zákazníkům jistotu kvality. Upřednostňujeme české dodavatele, které pečlivě vybíráme. Dalším výrazným prvkem společnosti je zkušený a sehraný tým fungující jako dokonalá souhra profesionálů ve svém oboru.Hoblice RAMIA mají široké využití od profesionálních truhlářů a řezbářů, domácích kutilů a DIY nadšenců, až po školy a učňovská střediska. Naše výrobky najdete na trzích v EU, USA, Austrálii, Japonsku apod.

Hoblice jsou rozděleny do 3 kategorií:

  • PRO SERIE - Premium, Premium Plus, Premium Star, Premium Monster
  • HOBBY SERIE - Advanced (3 velikosti), Diamond (2 velikosti)
  • SCHOOL SERIE - Goal, Multi-box, Square
Produkty společnosti RAMIA s.r.o. jsou svým způsobem unikátní, neboť ve střední a východní Evropě neexistuje konkurence ve formě obdobného výrobku, či společnosti specializující se na tento typ výroby. Konstrukce hoblic RAMIA vždy klade důraz na kvalitu, poctivost a životnost a jsou dodávány s věškerým vybavením jakou jsou vřetena, poděráky apod.