Partneři se představují


Hlavní partneři

Xella CZ je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém stavebním trhu a lídrem v oblasti nízkoenergetického stavění. Materiály, které společnost vyrábí, patří mezi moderní stavební řešení a v mnoha směrech nabízejí jedinečné parametry. Klíčovým výrobkem společnosti jsou pórobetonové tvárnice Ytong, které se nad ostatními stavebními prvky vyjímají hodnotami tepelné izolace. Práce s materiálem Ytong je velmi jednoduchá. Bílé tvárnice se lehce řežou do libovolných rozměrů a zdí na milimetr přesné spáry. Pro svou snadnou opracovatelnost bývá kompletní systém Ytong často nazýván velkou „stavebnicí“.

Xella CZ se cíleně snaží o prohlubování spolupráce se všemi školami zaměřenými na stavebnictví. Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO se v zorném úhlu společnosti nachází již řadu let a patří mezi nejúspěšnější vzdělávací projekty, kterým Xella dlouhodobě věnuje svou péči a podporu. Vedle organizace soutěží pro střední i vysoké školy a univerzity nabízí všem vzdělávacím institucím bohatý doprovodný program, který si mohou přizpůsobit přesně na míru svým učebním plánům a záměrům.

 Cemix


Společnost LB Cemix patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu.  

Cemix – výrobní závody
Produkce suchých omítkových a maltových směsí je realizována ve výrobních závodech Nová Ves nad Lužnicí, Studénka, Loděnice a Čebín. Závod Čebín navíc zajišťuje produkci disperzních materiálů (pastovitých omítek, fasádních barev, penetračních hmot a stavební chemie).

Cemix – sortiment
Sortiment stavebních hmot představuje téměř 200 druhů balených a volně ložených materiálů v produktových skupinách nabízejících zdicí malty, omítkové směsi, tepelněizolační a lehčené omítky a malty, šlechtěné strukturované minerální a pastovité omítky i mozaikové omítky, dále lepidla na keramiku a zateplovací systémy, spárovací hmoty, cementové potěry, lité podlahové hmoty, samonivelační stěrky, sanační a odvlhčovací omítky, fasádní barvy, penetrace a v neposlední řadě stavební chemii.

Cemix – systémová řešení
Produkty značky Cemix jsou nabízeny ve formě moderních systémových řad umožňujících kvalitní řešení potřeb současného profesionálního stavebnictví, od hrubé stavby až po finální úpravy. Společnost se dále zaměřuje na kvalitní nabídku zateplovacích systémů, které splňují ta nejpřísnější kritéria evropských směrnic, a společně s produktovou značkou LBCS, specializovanou na trendy moderních řešení souvisejících s pokládkou obkladů a dlažeb, je naše společnost schopna nabídnout ucelený systém revitalizace panelových domů.

Cemix - vzdělávání
LB Cemix, s.r.o. nabízí spolupráci ve formě přednášek svých odborníků, již řadu let provádí exkurze ve výrobních závodech a zajímá se o zkušenosti uživatelů produktů a systémů Cemix, z řady jak odborné, tak laické veřejnosti.

Partneři

 

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky je ústředním orgánem státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí. MPO ČR poskytuje záštitu soutěži SUSO už několik let. V roce 2019 se pro finále soutěže stalo MPO „Partnerem“. 
www.mpo.cz

 

DeWALT 

Společnost DeWALT, která je součastí celosvětového koncernu Stanley Black & Decker, nabízí široký sortiment ručního elektrického a akumulátorového nářadí a příslušenství pro profesionální použití.
Nářadí DeWALT je vhodné pro převažnou většinu prací ve stavebnictví, kovoobrábění, dřevoobrábění nebo řezání. V širokém sortimentu pracovních strojů jsou zařazeny jak stroje se stálým přívodem elektrické energie, tak i nářadí akumulátorové, které poskytuje stejný výkon jako nářadí se stálým napájením, ale součastně poskytuje větší nezavislost a mobilitu pracovníků po stavbě. Do sortimentu akumulátorového nářadí DeWALT patří ucelená řada v systémech 3,6 V až po 36 V, které zahrnují vrtací kladiva, šroubováky, vrtačky, rázové utahováky, kotoučové, přímočaré i ponorné pily, úhlové brusky a další.

Kvalita elektrického nářadí DeWALT je každý den prověřována na staveništích a v dílnách celého světa a je potvrzena spoluprácí se seriálem závodů MotoGP, kde je DeWALT oficielním dodavatelem nářadí pro tyto závody. Nařadí DeWALT je vhodné nejenom pro živnostníky a menší stavební a průmyslové firmy, ale je určené i pro ty nejnáročnější provozy velkých stavebních a průmyslových společností. 

AGGLU SK, s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Primárne sa zaoberáme distribúciou a predajom priemyselných lepidiel mnohých svetových výrobcov. Do našej distribúcie patria značky ako Neoflex, Leuenberger, Franklin a Menichetti. Ako jedna z mála spoločností sa špecializujeme nielen na predaj priemyselných lepidiel, ale zároveň pre našich zákazníkov poskytujeme aj servis a kvalitné poradenstvo. Na rozdiel od iných firiem nepovažujeme spoluprácu za ukončenú doručením lepidla, záleží nám aj na tom, aby ste ho vedeli správne využiť. Preferujeme individuálny prístup u našich klientov, aby parametre toho čo potrebujete zalepiť boli presné. Váš úspech je aj naším úspechom. Ako firma podporujeme športové aktivity a detské projekty v našom regióne. Či už ide o vybavenie pre školy alebo dobrovoľné hasičské zbory, nenecháme si ujsť príležitosť vrátiť niečo späť spoločnosti.

Naša súčasná ambícia je aj naďalej byť jednotkou na trhu v strednej Európe. Náš tím neustále buduje a zdokonaľuje značku AGGLU, ktorá sa vďaka tomu stala synonymom kvality a spoľahlivosti.

Kvalita "Made in Germany". Mafell vyrábí své stroje výhradně ve svém sídle Oberndorf nad Neckarem - v srdci silného průmyslového regionu Stuttgart. Zde mají své působiště kromě známých globálních kolosů také mnohé střední podniky, kteří na světovém trhu hrají vedoucí roli. V tomto prostředí se vyrábí právě také produkty Mafell, pričemž si vše až z 85% zhotovuje firma sama, a to včetně nástrojů. Mafell si neklade za cíl vyrábět své produkty ve velkých sériích. Klade důraz na High-tech kvalitu v malé sérii, o kterou je u nás v Oberndorfu bezpečně postráno a která také umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníka. 

Naše stroje jsou výsledkem jedinečného výrobního procesu, při němž vzniká věhlasná Mafell-kvalita pro generace. To činí naše produkty již odedávna nezaměnintelné: Motory tak vysokého točivého momentu a počtu otáček, extrémě róbustní konstruce, vysoká preciznost stejně jako mimořádně dlouhá životnost. 

 

Firma RAMIA s.r.o. je ryze česká rodinná společnost specializující se na výrobu a prodej dřevěných truhlářských hoblic a pracovních stolů. Historie výroby truhlářských hoblic v Písku se datuje od 1. pol. 20. století. Firma RAMIA s.r.o. byla založena v roce 2006. Společnost navázala jak na výrobu tradičních truhlářských hoblic, tak i na vývoj nových hoblic pro profesionály i kutily. Tato tradice nás zavazuje a zároveň dává zákazníkům jistotu kvality. Upřednostňujeme české dodavatele, které pečlivě vybíráme. 

Hoblice RAMIA mají široké využití od profesionálních truhlářů a řezbářů, domácích kutilů a DIY nadšenců, až po školy a učňovská střediska. Naše výrobky najdete na trzích v EU, USA, Austrálii, Japonsku apod.

Hoblice jsou rozděleny do 3 kategorií:

  • PRO SERIE - Premium, Premium Plus, Premium Star, Premium Monster
  • HOBBY SERIE - Advanced (3 velikosti), Diamond (2 velikosti)
  • SCHOOL SERIE - Goal, Multi-box, Square

Produkty společnosti RAMIA s.r.o. jsou svým způsobem unikátní, neboť ve střední a východní Evropě neexistuje konkurence ve formě obdobného výrobku, či společnosti specializující se na tento typ výroby. Konstrukce hoblic RAMIA vždy klade důraz na kvalitu, poctivost a životnost a jsou dodávány s věškerým vybavením jakou jsou vřetena, poděráky apod.