Výsledky - 14. ročník


Přehled soutěžících škol a vítězů

Finále 14. ročníku

Veletrh/výstava: 21. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2010
Datum konání: 21. – 23. září 2010
Místo konání: PVA Letňany, Praha

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha)

Členové:
Milan Štemberk (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ, s.r.o.)
Tomáš Brich (Schiedel, a.s.)
Ing. Bohumír Freiberg (KB-Blok systém, s.r.o.)
Ing. Jiří Jirák (KB-Blok systém, s.r.o.)
Ivana Lacková (OIP pro hlavní město Prahu)
Andrea Malá (D.Z.P. Praha, s.r.o.)
Rudolf Chmela (Truhlářství Chmela – Řípa)
Jaroslav Berger (SIKO KOUPELNY, a.s.)
Patrik Lorek (Profesní cech obkladačů)
Libor Košut (Profesní cech obkladačů)
Ing. Karel Dušek (Svaz kameníků a kamenosochařů)
Bohumil Chomout (Svaz kameníků a kamenosochařů)
Bohumil Pánek (Svaz kameníků a kamenosochařů)

OBOR ZEDNÍK

1. místo - SOŠ a SOU – Masarykova škola práce, Letovice
Družstvo č. 5: Jakub Nečas, Jan Král
Celkem bodů: 132
Teorie: 19 / praxe: (WCP: 29; Schiedel: 27,5; YTONG: 30; KB Blok: 25,5; BOZP: +1)

2. místo - SOU stavební, Plzeň
Družstvo č. 10: Ondřej Pavlas, Vojtěch Šulc
Celkem bodů: 125,5
teorie: 18 / praxe: (WCP: 26,5; Schiedel: 29,5; YTONG: 24,5; KB Blok: 27; BOZP: 0)

3. místo - SOŠ stavební Opava
Družstvo č. 1: Martin Hartman, Zdeněk Vaněk
Celkem bodů: 122
teorie: 17 / praxe: (WCP: 28; Schiedel: 25,5; YTONG: 28,5; KB Blok: 23,5; BOZP: -0,5)

4. místo - SOŠ stavební, Jihlava
Družstvo č. 3: Václav Karel, Petr Štěpánek
Celkem bodů: 121,5
teorie: 18 / praxe: (WCP: 28; Schiedel: 26,5; YTONG: 28; KB Blok: 21; BOZP: 0)

5. místo - SŠ technická, Přerov
Družstvo č. 11: Jakub Poskočil, Jakub Cagaš
Celkem bodů: 120,5
teorie: 18 / praxe: (WCP: 27; Schiedel: 27; YTONG: 25,5; KB Blok: 23; BOZP: 0)

6. místo - SŠ hotelnictví, gastronomie a služeb Litoměřice
Družstvo č. 8: Vojtěch Janda / Milan Síbr
Celkem bodů: 119,5
teorie: 16 / praxe: (WCP: 28; Schiedel: 28; YTONG: 24,5; KB Blok: 23; BOZP: 0)

7. - 8. místo - SPŠ strojní a stavební Tábor
Družstvo č. 9: Martin Seethaler, Tomáš Rosol
Celkem bodů: 119
teorie: 15 / praxe: (WCP: 28,5; Schiedel: 29; YTONG: 25,5; KB Blok: 21; BOZP: 0)

7. - 8. místo - SOŠ Otrokovice
Družstvo č. 6: Lukáš Jurča, Roman Kolařík
Celkem bodů: 119
teorie: 19 / praxe: (WCP: 27,5; Schiedel: 28,5; YTONG: 25; KB Blok: 19; BOZP: 0)

9. místo - SŠ polytechnická, Brno
Družstvo č. 7: Roman Kříž, Roman Boleslav
Celkem bodů: 117
teorie: 16 / praxe: (WCP: 25,5; Schiedel: 26; YTONG: 26,5; KB Blok: 23; BOZP: 0)

10. místo - SOŠ a SOU řemesel, Kutná Hora
Družstvo č. 4: Michal Brom, Michal Nechvíl
Celkem bodů: 114
teorie: 15 / praxe: (WCP: 27,5; Schiedel: 25; YTONG: 24,5; KB Blok: 23; BOZP: -1)

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo - SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk
Družstvo č. 18: Adam Faltus, Petr Nyíri
Celkem bodů: 65
teorie: 14 / praxe: 51 / BOZP: 0

2. místo - SPŠ strojní a stavební Tábor
Družstvo č. 20: Petr Páral, Pavel Peterka
Celkem bodů: 62
teorie: 16 / praxe: 46 / BOZP: 0

3. místo - SOŠ stavební Karlovy Vary
Družstvo č. 19: Daniel Ohibský, Pavel Čonka
Celkem bodů: 60
teorie: 14 / praxe: 46 / BOZP: 0

4. místo - SOU a ŠOŠ technických oborů, Česká Třebová
Družstvo č. 16: David Pouk, Jiří Švejda
Celkem bodů: 57,5
teorie: 20 / praxe: 38 / BOZP: - 0,5

5. místo - SŠ technických oborů Havířov-Šumbark
Družstvo č. 11: Václav Rašík, Miroslav Puczok
Celkem bodů: 57
teorie: 16 / praxe: 41 / BOZP: 0

6. místo - SOŠ, Nábrežie mládeže 1, Nitra, Slovensko
Družstvo č. 13: Marek Horňák, Peter Šabo
Celkem bodů: 54
teorie: 11 / praxe: 43 / BOZP: 0

7. místo - SŠ umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, Praha
Družstvo č. 14: Jan Jedlička, Rudolf Drtina
Celkem bodů: 52
teorie: 14 / praxe: 38 / BOZP: 0

8. místo - SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Družstvo č. 12: Tomáš Švirák, Pavel Koutný
Celkem bodů: 49
teorie: 11 / praxe: 38 / BOZP: 0

9. místo - SŠ řemesel a služeb, Děčín IV
Družstvo č. 17: Michal Mangolt, Jiří Gaži
Celkem bodů: 45
teorie: 13 / praxe: 32 / BOZP: 0

10. místo - VOŠ a SPŠ, Rychnov nad Kněžnou
Družstvo č. 15: Lukáš Klíč, Václav Kříž
Celkem bodů: 44
teorie: 15 / praxe: 29 / BOZP: 0

OBOR OBKLADAČ

1. místo - SŠ polytechnická Olomouc
Družstvo č. 25: Leoš Havlena, Martin Vláčil
Celkem bodů: 108
teorie: 18 / praxe: 90 / BOZP: 0

2. místo - SOŠ a SOU Hradec Králové
Družstvo č. 22: Jan Hoffinger, Prokůpek Petr
Celkem bodů: 94
teorie: 15 / praxe: 79 / BOZP: 0

3. místo - SOŠ Povážská Bystrica
Družstvo č. 26: Marek Cupan, Jakub Galko
Celkem bodů: 93
teorie: 21 / praxe: 72 / BOZP: 0

4. místo - SŠ stavební Jihlava
Družstvo č. 24: David Urbánek, Milan Vytiska
Celkem bodů: 56
teorie: 12 / praxe: 44 / BOZP: 0

5. místo - SŠ technických oborů Havířov-Šumbark
Družstvo č. 21: David Ivánek, Martin Beliančín
Celkem bodů: 38
teorie: 23 / praxe: 15 / BOZP: 0

OBOR KAMENÍK, KAMENOSOCHAŘ

1. místo - SŠ kamenická a sochařská - Hořice
Soutěžící: Martin Háša

2. místo - Akademie VOŠ Gymnázium SOŠUP – Světlá nad Sázavou
Soutěžící: Kryštof Karen

3. místo - SŠ kamenická a sochařská - Hořice
Soutěžící: Martin Čermák

4. místo - Akademie VOŠ Gymnázium SOŠUP – Světlá nad Sázavou
Soutěžící: Jana Conevová


Regionální kolo 14. ročníku

Veletrh/výstava: Stavební výstava FOR ARCH Karlovy Vary 2010
Datum konání: 3. – 4. června 2010
Místo konání: KV Aréna, Karlovy Vary

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha)

Členové:
Martin Sazeček (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Dis. Jan Huber (Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s.)
Jan Dubec (OIP Plzeň)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ s.r.o.)
Martin Hamák (Schiedel, a.s.)

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo – 61 bodů
škola: SOŠ stavební Karlovy Vary
soutěžící: Ohibský Daniel, Čonka Pavel
družstvo č. 12
teorie: 16
praxe, BOZP: 45, -1

2. místo – 60 bodů
škola: SPŠ strojní a stavební Tábor
soutěžící: Páral Petr, Peterka Pavel
družstvo č. 2
teorie: 17
praxe + BOZP: 43, 0

3. místo – 54 bodů
škola: SOU Hluboš 178
soutěžící: Patrik Krákora, David Nýgryn
družstvo č. 1
teorie: 18
praxe + BOZP: 36, 0

4. místo – 52 bodů
škola: SOU stavební, Plzeň
soutěžící: Dobiáš Václav, Machovec Petr
družstvo č. 10
teorie: 17
praxe + BOZP: 35, 0

5. místo – 50 bodů
škola: ISŠ Rakovník
soutěžící: Kotek David, Holý Milan
družstvo č. 5
teorie: 17
praxe + BOZP: 33, 0

6. místo – 48 bodů
škola: SŠ energetická a stavební, Chomutov
soutěžící: Stacho Erik, Muller Marek
družstvo č. 4
teorie: 17
praxe + BOZP: 31, -1

7. místo – 44 bodů
škola: SOU, Domažlice
soutěžící: Bráník Petr, Böhm Zdeněk
družstvo č. 7
teorie: 13
praxe + BOZP: 31,0

8. místo – 26 bodů
škola: SOU, Planá
soutěžící: Bánom Josef, Olah Ervín
družstvo č. 8
teorie: 13
praxe + BOZP: 13, -2

OBOR ZEDNÍK

1. místo – 120,5 bodů
škola: SPŠ strojní a stavební Tábor
soutěžící: Seethaler Martin, Rosol Tomáš
družstvo č. 3
teorie: 16
praxe: (WCP: 23,5; Schiedel: 27,5; Ytong: 28,5; KB-Blok: 25; BOZP: 0)

2. místo – 120 bodů
škola: SOU stavební, Plzeň
soutěžící: Pavlas Ondřej, Šulc Vojtěch
družstvo č. 11
teorie: 18
praxe: (WCP: 24,5; Schiedel: 26; Ytong: 27; KB-Blok: 24,5; BOZP: 0)

3. místo – 113,5 bodů
škola: SOU, Planá
soutěžící: Barcaba Vít, Kopřiva Martin
družstvo č. 9
teorie: 18
praxe: (WCP: 23,5; Schiedel: 25; Ytong: 23 ; KB-Blok: 25; BOZP: -1)

4. místo – 113 bodů
škola: ISŠ Cheb
soutěžící: Vido Rostislav, Procházka Alan
družstvo č. 15
teorie: 10
praxe: (WCP: 26; Schiedel: 23; Ytong: 26,5; KB-Blok: 27,5; BOZP: 0)

5. místo – 111,5 bodů
škola: ISŠ Rakovník
soutěžící: Kraitl Marek, Stránský Tomáš
družstvo č. 6
teorie: 15
praxe: (WCP: 26,5; Schiedel: 22; Ytong: 25; KB-Blok: 23; BOZP: 0)

6. místo – 111 bodů
škola: ISŠ technická a ekonomická Sokolov
soutěžící: Kovařík Daniel, Kanaloš Daniel
družstvo č. 14
teorie: 11
praxe: (WCP: 26; Schiedel: 25; Ytong: 26,5; KB-Blok: 23,5; BOZP: -1)


Regionální kolo 14. ročníku

Veletrh/výstava: Můj dům, můj hrad & Bydlení 2010
Datum konání: 29. – 30. dubna 2010
Místo konání: Výstaviště Zahrada Čech, Litoměřice

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý

Členové:
Ing. Bohumír Freiberg (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s.)
Věra Stehlíková (Oblastní inspektorát práce pro Ústecký a Liberecký kraj)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ s.r.o.)
Tomáš Brich (Schiedel, a.s.)

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo – 63 bodů
škola: SŠ řemesel a služeb, Děčín IV, p. o. Ruská 147, Děčín IV 40 502
soutěžící: Mangolt Michal, Gaži Jiří
družstvo č. 19
teorie: 19
praxe, BOZP: 45, -1

2. místo – 58 bodů
škola: SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk, Zámek 1, Žamberk 564 01
soutěžící: Faltus Adam, Nyíri Petr
družstvo č. 15
teorie: 19
praxe + BOZP: 39, 0

3. místo – 56 bodů
škola: SOŠ, Litvínov - Hamr, Mládežnická 236, Litvínov - Hamr, 435 42
soutěžící: Lukš Martin, Krajňák Miroslav
družstvo č. 25
teorie: 19
praxe + BOZP: 37, 0

4. místo – 54 bodů
škola: ISŠ Hlaváčkovo nám. 673, Slaný 274 01
soutěžící: Pospíšil Tomáš, Veselý Mikuláš
družstvo č. 20
teorie: 19
praxe + BOZP: 35, 0

5. místo – 53 bodů
škola: SOU nábytkářské a SOŠ s.r.o., Horská 167, Liberec 17, 460 14
soutěžící: Loukota Ondřej, Mojžíš Tomáš
družstvo č. 24
teorie: 19
praxe + BOZP: 34, 0

6. místo – 52 bodů
škola: SOŠ, tř. 5. května 3, Lišov 373 72
soutěžící: Tomáš Jurčík, David Mejdrech
družstvo č. 21
teorie: 19
praxe + BOZP: 33, 0

7. místo – 51 bodů
škola: SOŠ a SOU stavební, Pražská 38b Brno - Bosonohy, 642 00
soutěžící: Steinhauser Jan, Jílek Jiří
družstvo č. 18
teorie: 16
praxe + BOZP: 36, -1

8. místo – 49 bodů
škola: ISŠ stavební, Čelakovského 5, Ústí nad Labem 400 07
soutěžící: Elmann Jiří, Kratochvíl Jakub
družstvo č. 4
teorie: 10
praxe + BOZP: 39, 0

9. místo – 48 bodů
škola: Gymnázium, SOŠ a SOU, o.p.s. Jarošova 23, Litoměřice 412 01
soutěžící: Filip Kubinec, Jan Lisý
družstvo č. 23
teorie: 18
praxe + BOZP: 31, -1

10. místo – 45 bodů
škola: SŠ technická, Most - Velebudice, Dělnická 21, p.o., 434 80
soutěžící: Kavka Martin, Černý Jan
družstvo č. 12
teorie: 23
praxe + BOZP: 23, -1

11. místo – 42 bodů
škola: SŠ polytechnická, Brno, Jílová 36g, 639 00
soutěžící: Otrusina Jan, Mikulík Ondřej
družstvo č. 6
teorie: 15
praxe + BOZP: 27, 0

12. místo – 41 bodů
škola: SŠ stavební, Teplice, Fr. Šrámka 1350, Teplice 415 02
soutěžící: Vasmera Michal, Vlastník Daniel
družstvo č. 22
teorie: 18
praxe + BOZP: 23, -1

13. místo – 40 bodů
škola: SPŠ, Tachov, Světce 1, 347 01
soutěžící: Brožák Josef, Poláček Martin
družstvo č. 2
teorie: 14
praxe + BOZP: 26, -1

14. místo – 38 bodů
škola: SŠ strojní stavební a dopravní, Truhlářská 360/3, Liberec II, 460 01
soutěžící: Antuš Jan, Vítězslav Mařan
družstvo č. 10
teorie: 15
praxe + BOZP: 23, 0

Maximální počet získaných bodů v oboru truhlář je 65 bodů.

OBOR ZEDNÍK

1. místo – 127 bodů
škola: SŠ polytechnická, Brno, Jílová 36g, 639 00
soutěžící: Juříček Jakub, Boleslav Roman
družstvo č. 5
teorie: 16
praxe: (WCP: 29; Schiedel: 27; Ytong: 29,5; KB-Blok: 26; BOZP: - 0,5)

2. místo – 121,5 bodů
škola: ISŠ, Litoměřice, Dlouhá 6, p. o. 412 01
soutěžící: Janda Vojtěch, Síbr Milan
družstvo č. 8
teorie: 17
praxe: (WCP: 29; Schiedel: 24; Ytong: 28; KB-Blok: 24; BOZP: - 0,5)

3. místo – 120,5 bodů
škola: SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, p. o. 413 26
soutěžící: Hrnčál Patrik, Herzinger Dominik
družstvo č. 13
teorie: 14
praxe: (WCP: 26; Schiedel: 28; Ytong: 28; KB-Blok: 25; BOZP: - 0,5)

4. místo – 119,5 bodů
škola: SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk, Zámek 1, Žamberk 564 01
soutěžící: Horáček Matěj, Krčmář Lukáš
družstvo č. 14
teorie: 14
praxe: (WCP: 28,5; Schiedel: 29; Ytong: 26,5; KB-Blok: 23; BOZP: -1,5)

4. místo – 119,5 bodů
škola: SOŠ a SOU stavební, Pražská 38b Brno - Bosonohy, 642 00
soutěžící: Krejčí Vladimír, Vacek Jan
družstvo č. 17
teorie: 17
praxe: (WCP: 29; Schiedel: 25; Ytong: 28; KB-Blok: 21; BOZP: -0,5)

6. místo – 116,5 bodů
škola: SŠ energetická a stavební Chomutov, Na průhoně 4800, p. o. 430 11
soutěžící: Pechoč Jaroslav, Šula Jakub
družstvo č. 7
teorie: 15
praxe: (WCP: 28,5; Schiedel: 25; Ytong: 28; KB-Blok: 21; BOZP: -1)

7. místo – 116 bodů
škola: SŠ strojní stavební a dopravní, Truhlářská 360/3, Liberec II, 460 01
soutěžící: Vostrý Lukáš, Sigmund Radek
družstvo č. 9
teorie: 15
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 23; Ytong: 29; KB-Blok: 22; BOZP: -1)

8. místo – 115,5 bodů
škola: SŠ technická, Most - Velebudice, Dělnická 21, p.o., 434 80
soutěžící: Nechanický Marek, Palán Martin
družstvo č. 11
teorie: 14
praxe: (WCP: 29,5; Schiedel: 25; Ytong: 27; KB-Blok: 21; BOZP: -1)

9. místo – 112 bodů
škola: ISŠ stavební, Čelakovského 5, Ústí nad Labem 400 07
soutěžící: Cabrera Patrik, Zanorochin Artem
družstvo č. 3
teorie: 13
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 23; Ytong: 25,5; KB-Blok: 23; BOZP: -0,5)

10. místo – 111 bodů
škola: SOŠ a SOU Trutnov, Volanovská 243, Trutnov 541 01
soutěžící: Kuhnl Jan, Moravec Jan
družstvo č. 16
teorie: 14
praxe: (WCP: 27; Schiedel: 24; Ytong: 28; KB-Blok: 19; BOZP: -1)

11. místo – 108 bodů
škola: SPŠ, Tachov, Světce 1, 347 01
soutěžící: Chejnovský Vladimír, Kopáček Tomáš
družstvo č. 1
teorie: 13
praxe: (WCP: 24,5; Schiedel: 26; Ytong: 27,5; KB-Blok: 18; BOZP: -1)

Maximální počet získaných bodů v oboru zedník je 150 bodů.

Regionální kolo 14. ročníku

Veletrh/výstava: STAVBA A ZAHRADA 2010
Datum konání: 25. – 26. března 2010
Místo konání: Kongresové centrum Aldis

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Andrea Malá

Členové:
Ing. Bohumír Freiberg, Tomáš Poslušný (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Ing. Jindřich Hlaváček (Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ s.r.o.)
Ing. Martin Preclík (Schiedel, a.s.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo – 130 bodů
škola: SOŠ a SOU - Masarykova škola práce, Tyršova 500, Letovice 679 61
soutěžící: Nečas Jakub, Král Jan
družstvo č. 1
teorie: 14
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 29,5; Ytong: 29,5; KB-Blok: 29; BOZP: 0)

2. místo – 129,5 bodů
škola: SOŠ Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1266, 765 02
soutěžící: Jurča Lukáš, Kolařík Roman
družstvo č. 10
teorie: 18
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 27; Ytong: 27,5; KB-Blok: 29; BOZP: 0)

3. místo – 124 bodů
škola: SOŠ a SOU, Hradec Králové, Vocelova 1338, 500 02
soutěžící: Hoffinger Jan, Vojtíšek Pavel
družstvo č. 12
teorie: 16
praxe: (WCP: 29,5; Schiedel: 27,5; Ytong: 27; KB-Blok: 24; BOZP: 0)

4. místo – 123,5 bodů
škola: OU Kelč, Nám. Osvoboditelů 1, Kelč 756 43
soutěžící: Filip Lazar, Tomáš Kretek
družstvo č. 8
teorie: 17
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 25; Ytong: 28,5; KB-Blok: 25; BOZP: 0)

4. místo – 123,5 bodů
škola: SOU stavební Prostějov, Fanderlíkova 25, Prostějov 796 92
soutěžící: Gábor Pavel, Krzystek Jakub
družstvo č. 3
teorie: 18
praxe: (WCP: 28,5; Schiedel: 28,5; Ytong: 25,5; KB-Blok: 23; BOZP: 0)

5. místo – 115,5 bodů
škola: ISŠ, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace
soutěžící: Matěj Medek, Antonín Koldovský
družstvo č. 7
teorie: 14
praxe: (WCP: 28; Schiedel: 28,5; Ytong: 23,5; KB-Blok: 22; BOZP: -0,5)

6. místo – 115 bodů
škola: SŠ polytechnická Olomouc, Rooseveltova 79, Olomouc 779 00
soutěžící: Dvořák Miroslav, Bačinský Tomáš
družstvo č. 9
teorie: 16
praxe: ( WCP: 28; Schiedel: 24; Ytong: 28; KB-Blok: 19; BOZP: 0)

7. místo – 107 bodů
škola: SOŠ a SOU, Vyškov, Sochorova 15
soutěžící: Fencl Lukáš, Bulant Marek
družstvo č. 5
teorie: 15
praxe: ( WCP: 23,5; Schiedel: 23,5; Ytong: 23; KB-Blok: 22; BOZP: 0)

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo – 81,5 bodů
škola: VOŠ a SPŠ, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166, 516 01 Rychnov n. Kněžnou
soutěžící: Klíč Lukáš, Koukola Aleš
družstvo č. 17
teorie: 19
praxe + BOZP: 62,5

2. místo – 77 bodů
škola: SOU a SOŠ technických oborů, Skalka 1692, Česká Třebová 560 18
soutěžící: Pouk David, Švejda Jiří
družstvo č. 6
teorie: 20
praxe + BOZP: 57

3. místo – 75 bodů
škola: SŠ polytechnická Olomouc, Rooseveltova 79, Olomouc 779 00
soutěžící: Smrček Jan, Malčík Radek
družstvo č. 15
teorie: 16
praxe + BOZP: 59

4. místo – 71 bodů
škola: SOŠ technická Uherské Hradiště, Revoluční 747, Uherské Hradiště 686 06
soutěžící: Bartoň Jakub, Halík Antonín
družstvo č. 16
teorie: 18
praxe + BOZP: 53

5. místo – 68 bodů
škola: SOŠ a SOU - Masarykova škola práce, Tyršova 500, Letovice 679 61
soutěžící: Šurý Jakub, Miklošek Jan
družstvo č. 2
teorie: 20
praxe + BOZP: 48

6. místo – 66 bodů
škola: SOŠ a SOU Nové Město nad Metují, Školní 1377, Nové Město nad Metují 549 01
soutěžící: Cita Jan, Hofman Václav
družstvo č. 14
teorie: 16
praxe + BOZP: 50

7. místo – 62 bodů
škola: ISŠ, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace
soutěžící: Radek Votoček, Filip Rydval
družstvo č. 11
teorie: 13
praxe + BOZP: 49

8. místo – 60 bodů
škola: ISŠ, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace
Konecchlumského 1093, Jičín 506 01
soutěžící: Jakub Truneček, Milan Vondrák
družstvo č. 13
teorie: 15
praxe + BOZP: 45

9. místo – 15 bodů
škola: SOU stavební Prostějov, Fanderlíkova 25, Prostějov 796 92
soutěžící: Gábor Marian, Fojtek Jiří
družstvo č. 4
teorie: 15
praxe + BOZP: - 0,5
* (praktická část nehodnocena)

Regionální kolo 14. ročníku

Veletrh/výstava: STAVITEL 2010
Datum konání: 12. – 13. února 2010
Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem

OBOR ZEDNÍK

1. místo – 128,5 bodů
škola: SŠ stavební Jihlava, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Karel Václav, Pleva Michal
družstvo č. 3
teorie: 20
praxe: (WCP: 29; Schiedel: 29; Ytong: 26,5; KB-Blok: 24; BOZP: 0)

2. místo – 123 bodů
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Dám Tomáš, Nechvil Michal
družstvo č. 5
teorie: 15
praxe: (WCP: 27,5; Schiedel: 30; Ytong: 24; KB-Blok: 26,5; BOZP: 0)

3. místo – 122 bodů
škola: SOŠ Nitra, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra, Slovenská republika
soutěžící: Varga Luboš, Varga Peter
družstvo č. 1
teorie: 12
praxe: (WCP: 29,5; Schiedel: 28,5; Ytong: 25; KB-Blok: 28; BOZP: -1)

4. místo – 120 bodů
škola: SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Lukáš Vaníček, Sikmund Václav
družstvo č. 10
teorie: 13
praxe: (WCP: 26; Schiedel: 28,5; Ytong: 28,5; KB-Blok: 24; BOZP: 0)

5. místo – 115 bodů
škola: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim
Zámek 1, Vlašim, 258 01
soutěžící: Bartůněk Vít, Müller Martin
družstvo č. 9
teorie: 19
praxe: (WCP: 25; Schiedel: 27; Ytong: 19,5; KB-Blok: 24,5; BOZP: 0)

6. místo – 110,5 bodů
škola: Střední škola technická
Zelený pruh 1294/50, 147 08 Praha 4 - Krč
soutěžící: Plzák Michal, Veselý David
družstvo č. 7
teorie: 10
praxe: (WCP: 28,5; Schiedel: 28; Ytong: 20,5; KB-Blok: 23,5; BOZP: 0)

7. místo – 69,5 bodů
škola: SOŠ a SOU Neratovice
Školní 664, Neratovice, 277 11
soutěžící: Dostál Roman, Karela Jakub
družstvo č. 12
teorie: 14
praxe: ( WCP: 28; Schiedel: 27,5; Ytong: 0; KB-Blok: 0; BOZP: 0)

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo – 63 bodů
škola: SOŠ, Nábrežie mládeže 1, Nitra 950 28
soutěžící: Horňák Marek, Šabo Peter
družstvo č. 2
teorie: 16
praxe + BOZP: 47

2. místo – 59 bodů
škola: Střední škola umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, Praha 5 150 00
soutěžící: Jan Jedlička, Jakub Matějík
družstvo č. 14
teorie: 14
praxe + BOZP: 45

3. místo – 48 bodů
škola: SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Dolejš Martin, Hrejsa Tomáš
družstvo č. 11
teorie: 14
praxe + BOZP: 34

4. místo – 47 bodů
škola: SŠ stavební, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Stanislav Milota, Matěj Morcinek
družstvo č. 4
teorie: 18
praxe + BOZP: 29

5. místo – 43 bodů
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Kobera Petr, Veselý Tomáš
družstvo č. 6
teorie: 21
praxe + BOZP: 22

6. místo – 32 bodů
škola: SOŠ a SOU TOS Čelákovice s.r.o., U Učiliště 1379, 250 88 Čelákovice
soutěžící: Šrámek Miroslav, Zvelebil Martin
družstvo č. 13
teorie: 12
praxe + BOZP: 20

Regionální kolo 14. ročníku

Veletrh/výstava: 7. ročník výstavy stavebnictví, nábytku a bydlení Dům a byt 2009
Datum konání: 26. - 27. 11. 2009
Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo – 60 bodů
Václav Rašík a Miroslav Puczok
SŠ technických oborů Havířov – Šumbark
BODY TEORIE – 25, PRAXE + BOZP – 35

2. místo – 55 bodů
Pavel Koutný a Tomáš Švirák
SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
BODY TEORIE – 16, PRAXE + BOZP – 39

3. místo – 53 bodů
David Vícen a Petr Zatloukal
SŠ stavební a dřevozpracující Ostrava, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 20, PRAXE + BOZP – 33

4. místo – 49 bodů
David Káňa a Marek Sikora
SŠ elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 12, PRAXE + BOZP – 37

5. místo – 48 bodů
Michal Pecha a Antonín Bártek
SŠ škola řemesel, Bruntál, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 15, PRAXE + BOZP – 33

6. místo – 46 bodů
Jakub Walder a Patrik Dadok
SŠ Bohumín, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 16, PRAXE + BOZP – 30

7. - 8. místo – 45 bodů
Jiří Giba a Petr Juřica
SŠ, Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 15, PRAXE + BOZP – 30

7. - 8. místo – 45 bodů
Martin Baček a Jaroslav Hurta
SPŠ stavební Valašské Meziříčí
BODY TEORIE – 14, PRAXE + BOZP – 31

9. místo – 44 bodů
Jakub Antal a Denis Gajdušek
SŠ techniky a služeb Karviná, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 13, PRAXE + BOZP – 31

10. místo – 42 bodů
Patrik Vícha a Martin Rycka
SOŠ stavební Opava, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 11, PRAXE + BOZP – 31

11. místo – 38 bodů
Tomáš Musil a René Frehár
OU a Praktická škola, Lipová – lázně
BODY TEORIE – 13, PRAXE + BOZP – 25

Maximální počet získaných bodů v oboru truhlář je 65 bodů.

Výsledky v oboru zedník

1. místo – 130 bodů
Martin Hartman a Zdeněk Vaněk
SOŠ stavební Opava, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 19 bodů
BODY PRAXE (WCP – 30; SCHIEDEL – 28,5; YTONG – 25,5; KB Blok – 27; BOZP 0)

2. místo – 129 bodů
Jakub Poskočil a Jiří Malanik
Střední Škola Technická Přerov
BODY TEORIE – 18 bodů
BODY PRAXE (WCP – 28,5; SCHIEDEL – 30; YTONG – 25,5; KB Blok – 27; BOZP 0)

3. místo – 126 bodů
Radim Ferenc a Michal Záboj
Střední škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 16 bodů
BODY PRAXE (WCP – 30; SCHIEDEL – 28,5; YTONG – 24; KB Blok – 27,5; BOZP 0)

4. místo – 124,5 bodů
Martin Kubela a Jaroslav Sucháček
SOU Josefa Sousedíka, Vsetín
BODY TEORIE – 11 bodů
BODY PRAXE (WCP – 29,5; SCHIEDEL – 29; YTONG – 27; KB Blok – 28; BOZP 0)

5. místo – 124 bodů
David Břenek a Lukáš Czolko
SŠ škola řemesel, Bruntál, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 19 bodů
BODY PRAXE (WCP – 30; SCHIEDEL – 30; YTONG – 22; KB Blok – 25; BOZP -2)

6. místo – 119 bodů
Marek Dudek a Tomasz Marek
ZSB i RR w Raciborczu
BODY TEORIE – 13 bodů
BODY PRAXE (WCP – 29,5; SCHIEDEL – 28; YTONG – 23; KB Blok – 25,5; BOZP 0)

7. místo – 114 bodů
Julius Polhoš a Milan Prokop
SŠ stavební a dřevozpracující Ostrava, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 10 bodů
BODY PRAXE (WCP – 29,5; SCHIEDEL – 25,5; YTONG – 21; KB Blok – 28; BOZP 0)

8. místo – 111 bodů
Tomáš Petřík a Vladimír Sklenář
SPŠ stavební Valašské Meziříčí
BODY TEORIE – 12 bodů
BODY PRAXE (WCP – 26,5; SCHIEDEL – 27,5; YTONG – 23; KB Blok – 23; BOZP -1)

9. místo – 109,5 bodů
Erik Czanik a Jakub Ferkovič
SŠ technických oborů, Havířov - Šumbark
BODY TEORIE – 11 bodů
BODY PRAXE (WCP – 30; SCHIEDEL – 28; YTONG – 16; KB Blok – 27,5; BOZP -3)

10. místo – 109 bodů
Tomáš Erbes a Kristián Chylinský
SŠ elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
BODY TEORIE – 10 bodů
BODY PRAXE (WCP – 28,5; SCHIEDEL – 28; YTONG – 20,5; KB Blok – 24; BOZP -2)

Maximální počet získaných bodů v oboru zedník je 150 bodů.