Výsledky - 13. ročník


Přehled soutěžících škol a vítězů

FINÁLE SOUTĚŽE UČŇŮ STAVEBNÍCH OBORŮ SUSO PŘI 20. JUBILEJNÍM STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2009

Veletrh/výstava: Stavební veletrh FOR ARCH 2009
Datum konání: 22. – 24. září 2009
Místo konání: Praha, PVA Letňany

PŘEDSEDA POROTY:

Libor Malý (D.Z.P. Praha, s.r.o.)

ODBORNÁ POROTA

Ing. František Šorf, Daniela Suchá (OIP pro hlavní město Prahu)

ODBORNÁ POROTA OBOR ZEDNÍK

Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Roman Kamenský (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.) – ukázka zdění
Ing. Karel Poucha, Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r.o.)
Jaroslav Slaboch (KB-Blok systém, s.r.o.)

ODBORNÁ POROTA OBOR TRUHLÁŘ

Libor Malý, Andrea Malá (D.Z.P. Praha, s.r.o.)

ODBORNÁ POROTA OBOR OBKLADAČ

Jaroslav Berger (SIKO KOUPELNY, a.s.)
Patrik Lorek, Libor Košut (Profesní cech obkladačů)

ODBORNÁ POROTA OBOR MONTÉR SUCHÝCH STAVEB

Ing. Robert Hošek, Jiří Kolář (Rigips, spol.s.r.o.)
Ing. Lenka Karabinová (Cech sádrokartonářů ČR)
Milan Švůgr (KNAUF Praha s.r.o.)

ODBORNÁ POROTA OBOR KAMENÍK, KAMENOSOCHAŘ

Ing. Karel Dušek, Bohumil Chomout, Bohumil Pánek, Ladislav Sorokáč (Svaz kameníků a kamenosochařů)

OBOR ZEDNÍK

1. MÍSTO
Lukáš Šotola, Martin Jancsovics
Integrovaná SŠ stavební, Čelakovského 5, Ústí nad Labem
družstvo č. 8
teorie: 22
praxe: (WCP: 15; YTONG: 14,5; KB Blok: 19; BOZP: 0)
celkem: 70,5 bodu

2. MÍSTO
Petr Dvořák, Luboš Zapletal
Střední odborná škola, Tř. T. Bati 1266, Otrokovice
družstvo č. 7
teorie: 20
praxe: (WCP: 15,5; YTONG: 17,5; KB Blok: 17; BOZP: 0)
celkem: 70 bodů

3. MÍSTO
Martin Čermák, Roman Šíma
SŠ služeb a řemesel, J.Šípka 187, Stochov
družstvo č. 9
teorie: 20
praxe: (WCP: 15,5; YTONG: 18; KB Blok: 16; BOZP: 0)
celkem: 69,5 bodu

4. MÍSTO
Martin Vondra, Milan Vytiska
SŠ stavební Jihlava, Žižkova 20, Jihlava
družstvo č. 5
teorie: 19
praxe: (WCP: 15; YTONG: 19; KB Blok: 16; BOZP: 0)
celkem: 69 bodů

5. MÍSTO
Martin Plačko, Peter Mateička
Stredná odborná škola Nitra, Nábrežie mládeže 1, Nitra
družstvo č. 2
teorie: 19
praxe: (WCP: 15,5; YTONG: 17; KB Blok: 18; BOZP: -2)
celkem: 67,5 bodu

6. MÍSTO
Karel Pravec, Stanislav Stehlík
SOŠ a SOU, Masarykova škola práce – Tyršova 500, Letovice
družstvo č. 6
teorie: 19
praxe: (WCP: 15; YTONG: 16,5; KB Blok: 15; BOZP: 0)
celkem: 65,5 bodu

7. MÍSTO
Petr Kaiser, Miloslav Prager
SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, Kutná Hora
družstvo č. 4
teorie: 18
praxe: (WCP: 16; YTONG: 15; KB Blok: 17; BOZP: -2)
celkem: 64 bodů

8. MÍSTO
Martin Šimek, Michal Turek
SPŠ strojní a stavební Tábor, Komenského 1670, Tábor
družstvo č. 10
teorie: 18
praxe: (WCP: 16,5; YTONG: 13; KB Blok: 16; BOZP: 0)
celkem: 63,5 bodu

9. MÍSTO
Luděk Hájek, David Pučan
SOU stavební, Fanderlíkova 25, Prostějov
družstvo č. 1
teorie: 19
praxe: (WCP: 16; YTONG: 18; KB Blok: 12; BOZP: -2)
celkem: 63 bodů

10. MÍSTO
Sova Richard, Petr Hašek
SŠ, Nerudova 267, Vimperk
družstvo č. 11
teorie: 17
praxe: (WCP: 12; YTONG: 15; KB Blok: 17; BOZP: -4)
celkem: 57 bodů

11. MÍSTO
Marek Horák, Michal Skopal
Střední škola, Šenovská 574, Šenov u Nového Jičína
družstvo č. 3
teorie: 22
praxe: (WCP: 13,5; YTONG: 8; KB Blok: 12; BOZP: -2)
celkem: 53,5 bodu

OBOR TRUHLÁŘ

1. MÍSTO
Marek Šulc, Libor Krotil
SŠ obchodu, řemesel a služeb, Zámek 1, Žamberk
družstvo č. 19
teorie: 15
praxe + BOZP: 41
celkem: 56 bodů

2. MÍSTO
Antonín Míka, David Hanuš
Střední škola umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, Praha 5
družstvo č. 14
teorie: 14
praxe + BOZP: 39
celkem: 53 bodů

3. MÍSTO
Tomáš Čiháček, Martin Sobotka
SOŠ obchodní a SOU řemesel, nám, Klášterní 127, Moravský Krumlov
družstvo č. 18
teorie: 25
praxe + BOZP: 25
celkem: 50 bodů

4. MÍSTO
Jakub Valenta, Robert Tuček
SŠ nábytkářská a obchodní, Holešovská 394, Bystřice pod Hostýnem
družstvo č. 17
teorie: 14
praxe + BOZP: 34
celkem: 48 bodů

5. MÍSTO
Michal Novák, Ondřej Mikulík
Střední škola polytechnická, Jílová 36g, Brno
družstvo č. 32
teorie: 10
praxe + BOZP: 37
celkem: 47 bodů

6. MÍSTO
Marek Matějovský, Daniš Jaroslav
ISŠ Rakovník, Na Jirkově 2309, Rakovník
družstvo č. 21
teorie: 15
praxe + BOZP: 31
celkem: 46 bodů

8. MÍSTO
Jakub Hilmar, Vojtěch Kaucner
SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, Kutná Hora
družstvo č. 16
teorie: 18
praxe + BOZP: 22
celkem: 40 bodů

9. MÍSTO
Tomáš Ručka, Jan Štach
SOŠ Josefa Sousedíka, Benátky 1779, Vsetín
družstvo č. 15
teorie: 11
praxe + BOZP: 20
celkem: 31 bodů

10. MÍSTO
Milan Duďo, Václav Loukota
SOU Domažlice, Prokopa Velikého 640, Domažlice
družstvo č. 20
teorie: 10
praxe + BOZP: 16
celkem: 26 bodů

OBOR OBKLADAČ

1. MÍSTO
Pavol Lučan, Peter Milo
SOŠ stavebné, Ul.slov.partizánov 1129/49, Považská Bystrica
družstvo č. 23
teorie: 12,5
praxe + BOZP: 42
celkem: 54,5 bodu

2. MÍSTO
Pencek Jan, Sidzina Marek
Střední škola technických oborů, Lidická 1a/600, Havířov-Šumbark
družstvo č. 22
teorie: 25
praxe + BOZP: 28
celkem: 53 bodů

3. MÍSTO
Kratochvíl Čeněk, Horáček Jan
Střední škola stavební a dřevozpracující, U Studia 33, Ostrava-Zábřeh
družstvo č. 25
teorie: 19
praxe + BOZP: 9
celkem: 28 bodů

4. MÍSTO
Picinda Josef, Kadlec František
SOŠ a SOU stavební Pražská 636/38b 642 00 Brno - Bosonohy
družstvo č. 26
teorie: 12
praxe + BOZP: 15
celkem: 27 bodů

OBOR MONTÉR SUCHÝCH STAVEB

1. MÍSTO
Patrik Kopcík, Gabriš Marián
SOŠ stavebné, Ul. slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica
družstvo č. 24
teorie: 20
praxe + BOZP: 48
celkem: 68 bodů

2. MÍSTO
Kubiczek Michal, Úlehla David
Střední škola stavební a dřevozpracující, U Studia 33, Ostrava-Zábřeh
družstvo č. 27
teorie: 23
praxe + BOZP: 39
celkem: 62 bodů

3. MÍSTO
Hrdlička Ondřej, Frýza Martin
Střední škola polytechnická, Jílová 36g, Brno
družstvo č. 13
teorie: 17
praxe + BOZP: 42
celkem: 59 bodů

4. MÍSTO
Jan Motyčák, Marek Cendelín
SOŠ a SOU Písek, Komenského 86, Písek
družstvo č. 28
teorie: 15
praxe + BOZP: 39
celkem: 54 bodů

5. MÍSTO
Brož Luděk, Vagasy Michal
SŠ energetická a stavební, Na Průhoně 4800, Chomutov
družstvo č. 29
teorie: 22
praxe + BOZP: 19
celkem: 41 bodů

6. MÍSTO
Benech David, Váňa Lubomír
Střední škola technická, Zelený pruh 1294/50, Praha 4 – Krč
družstvo č. 30
teorie: 19
praxe + BOZP: 21
celkem: 40 bodů

OBOR KAMENÍK A KAMENOSOCHAŘ

1. MÍSTO
Oldřich Sobotka
VOŠ,Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou

2. MÍSTO
František Bárta
VOŠ,Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou

3. MÍSTO
Tomáš Cvejn
SPŠ kamenická a sochařská, Hořice

4. MÍSTO
Ondřej Čížek
SPŠ kamenická a sochařská, Hořice

Regionální kolo 13. ročníku

Veletrh/výstava: Stavební veletrh FOR ARCH 2009 Karlovy Vary
Datum konání: 18. – 19. června 2009
Místo konání: Výstavní, sportovně kulturní a kongresovém centru KV Aréna

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha, s.r.o.)

Členové:
Jan Huber, DiS. (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Martin Sazeček (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ, s.r.o.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SPŠ strojní a stavební Tábor, Komenského 1670, 390 41 Tábor
soutěžící: Martin Šimek, Michal Turek
družstvo č. 4
teorie: 17
praxe: (WCP: 23; Ytong: 23; KB-Blok: 20,5; BOZP: 0)
celkem bodů: 83,5

2. místo:
škola: SŠ, Nerudova 267, 385 01 Vimperk
soutěžící: Jan Záhorka, Petr Hašek
družstvo č. 3
teorie: 16
praxe: (WCP: 21; YTONG: 23,5; KB-Blok: 22,5; BOZP: 0)
celkem bodů: 83

3. místo:
škola: SOU stavební, Borská 55, 301 00 Plzeň
soutěžící: Šlesinger Adam, Josef Urban
družstvo č. 6
teorie: 13
praxe: (WCP: 21,5; YTONG: 24,5 ; KB-Blok: 23; BOZP: 0)
celkem bodů: 82

4. místo:
škola: ISŠ Cheb, Obrněné brigády 6, 350 11 Cheb
soutěžící: Mendoň Boleslav, Stryal Pavel
družstvo č. 1
teorie: 15
praxe: (WCP: 19,5; YTONG: 21,5; KB-Blok: 23; BOZP: 0)
celkem bodů: 79

5. místo:
škola: SOU Planá, Kostelní 129, 348 15 Planá
soutěžící: Kopřiva Martin, Kočí Denis
družstvo č. 5
teorie: 13
praxe: (WCP: 18; YTONG: 20; KB-Blok: 23 ; BOZP: 0)
celkem bodů: 74

6. místo:
škola: ISŠ technická a ekonomická Sokolov, Jednoty 1620, 356 11 Sokolov
soutěžící: Patrák Rudolf, Hrdý Petr
družstvo č. 2
teorie: 13
praxe: (WCP: 18,5; YTONG: 20,5; KB-Blok: 21,5; BOZP: 0)
celkem bodů: 73,5

7. místo:
škola: SOŠ stavební, Sabinovo náměstí 16, 360 09 Karlovy Vary
soutěžící: Matějovec Adam, Kroch Rudolf
družstvo č. 7
teorie: 12
praxe: (WCP: 19; YTONG: 19,5; KB-Blok: 18,5; BOZP: 0)
celkem bodů: 69

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo:
škola: SOU Domažlice, Prokopa Velikého 640, 344 01 Domažlice
soutěžící: Milan Duďo, Václav Loukota
družstvo č. 10
teorie: 20
praxe + BOZP: 45
celkem bodů: 65

2. místo:
škola: ISŠ Rakovník, Na Jirkově 2309, 269 01 Rakovník
soutěžící: Marek Matějovský, Daniš Jaroslav
družstvo č. 12
teorie: 19
praxe + BOZP: 36
celkem bodů: 55

3. místo:
škola: SOŠ stavební, Sabinovo náměstí 16, 360 09 Karlovy Vary
soutěžící: Zdeněk Barnáš, Tomáš Jirkovec
družstvo č. 8
teorie: 21
praxe + BOZP: 31
celkem bodů: 52

4. místo:
škola: SOU Hluboš 178, 262 22
soutěžící: Lukáš Skořepa, Václav Cvárovský
družstvo č. 11
teorie: 18
praxe + BOZP: 27
celkem bodů: 45

Regionální kolo 13. ročníku

Veletrh/výstava: Tržnice Zahrady Čech
Datum konání: 8. – 9. dubna 2009
Místo konání: Výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha, s.r.o.)

Členové:
Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Ing. Bohumír Freiberg (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ, s.r.o.)
Věra Stehlíková (OIP pro Ústecký kraj) – BOZP

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: Integrovaná SŠ stavební, Čelakovského 5, Ústí nad Labem
soutěžící: Lukáš Šotola, Martin Jancsovics
družstvo č. 8
teorie: 21
praxe: (WCP: 22,5; Ytong: 19,5; KB-Blok: 23; BOZP: 0)
celkem bodů: 86

2. místo:
škola: SŠ služeb a řemesel, J.Šípka 187, Stochov
soutěžící: Martin Čermák, Roman Šíma
družstvo č. 2
teorie: 17
praxe: (WCP: 23; YTONG: 21,5; KB-Blok: 23; BOZP: -1)
celkem bodů: 83,5

3. místo:
škola: SPŠ, Světce 1, Tachov
soutěžící: Petr Barták, Zdeněk Vrátník
družstvo č. 6
teorie: 17
praxe: (WCP: 21; YTONG: 20 ; KB-Blok: 24; BOZP: 0)
celkem bodů: 82

4. – 5. místo:
škola: SOU Lišov, Tř. 5. května 3, Lišov
soutěžící: Roman Švarc, Miroslav Chatrný
družstvo č. 5
teorie: 16
praxe: (WCP: 21; YTONG: 21; KB-Blok: 22; BOZP: 0)
celkem bodů: 80

4. – 5. místo:
škola: SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno
soutěžící: Petr Gloza, Jakub Juříček
družstvo č. 4
teorie: 16
praxe: (WCP: 21; YTONG: 22; KB-Blok: 21 ; BOZP: 0)
celkem bodů: 80

6. místo:
škola: SOŠ a SOU, Vocelova 1338, Hradec Králové
soutěžící: Tomáš Měkota, Michal Kardoš
družstvo č. 9
teorie: 17
praxe: (WCP: 17,5; YTONG: 21,5; KB-Blok: 18; BOZP: 0)
celkem bodů: 74

7. místo:
škola: Integrovaná SŠ, Dlouhá 6, Litoměřice
soutěžící: Tomáš Kocourek, Miloslav Šafr
družstvo č. 3
teorie: 14
praxe: (WCP: 19; YTONG: 20; KB-Blok: 19; BOZP: 0)
celkem bodů: 72,5

8. místo:
škola: SŠ obchodu, řemesel a služeb, Zámek 1, Žamberk
soutěžící: Vladislav Kwasniak, Zdeněk Chromec
družstvo č. 7
teorie: 10
praxe: (WCP: 21,5; YTONG: 18; KB-Blok: 21; BOZP: -1)
celkem bodů: 69,5

9. místo:
škola: SOŠ a SOU, příspěvková organizace, Neklanova 1806, Roudnice nad Labem
soutěžící: Miloš Tlustý, Tomáš Černý
družstvo č. 10
teorie: 11
praxe: (WCP: 20,5; YTONG: 17; KB-Blok: 22; BOZP: -2)
celkem bodů: 68,5

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo:
škola: SŠ obchodu, řemesel a služeb, Zámek 1, Žamberk
soutěžící: Marek Šulc, Libor Krotil
družstvo č. 18
teorie: 23
praxe + BOZP: 45
celkem bodů: 68

2. místo:
škola: SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno
soutěžící: Michal Novák, Ondřej Mikulík
družstvo č. 12
teorie: 18
praxe + BOZP: 37
celkem bodů: 55

3. místo:
škola: SOŠ Litvínov – Hamr, Mládežnická 236, Litvínov – Hamr
soutěžící: Jan Turzó, Jakub Mrkvička
družstvo č. 11
teorie: 16
praxe + BOZP: 38
celkem bodů: 54

4. místo:
škola: SPŠ, Světce 1, Tachov
soutěžící: Jaroslav Konečný, Marek Aubrecht
družstvo č. 17
teorie: 19
praxe + BOZP: 33
celkem bodů: 52

5. místo:
škola: SŠ řemeslná, Studničkova 260, Jaroměř
soutěžící: Patrik Havlík, Tomáš Vlk
družstvo č. 15
teorie: 18
praxe + BOZP: 31
celkem bodů: 49

6. místo:
škola: SŠ řemesel a služeb, Ruská 147, Děčín 4
soutěžící: Jan Červinka, Vít Sýkora
družstvo č. 16
teorie: 16
praxe + BOZP: 32
celkem bodů: 48

7. místo:
škola: SOU Lišov, Tř. 5. května 3, Lišov
soutěžící: Jan Dvořák, Stanislav Kulich
družstvo č. 14
teorie: 20
praxe + BOZP: 26
celkem bodů: 46

8. místo:
škola: Integrovaná SŠ, Hlaváčkovo nám. 673, Slaný
soutěžící: Radek Matula, Mikuláš Veselý
družstvo č. 13
teorie:15
praxe + BOZP: 26
celkem bodů: 41

9. místo:
škola: Integrovaná SŠ stavební, Čelakovského 5, Ústí nad Labem
soutěžící: Jan Seibt, Stanislav Novák
družstvo č. 19
teorie: 18
praxe + BOZP: 21
celkem bodů: 39


Regionální kolo 13. ročníku

Veletrh/výstava: Veletrh STAVOTECH a RENOVA
Datum konání: 12. – 13. března 2009
Místo konání: Výstaviště Flora Olomouc

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha, s.r.o.)

Členové:
Ing. Petr Krameš (Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Ing. Jiří Bednář (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ, s.r.o.)
Ing. Marie Elsnerová (OIP pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj) - BOZP

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SOŠ a SOU, Masarykova škola práce – Tyršova 500, Letovice
soutěžící: Karel Pravec, Stanislav Stehlík
družstvo č. 12
teorie: 16
praxe: (WCP: 22; Ytong: 22,5; KB-Blok: 24,5; BOZP: 0)
celkem bodů: 85

2. místo:
škola: Střední odborná škola, Tř. T. Bati 1266, Otrokovice
soutěžící: Luboš Zapletal, Petr Dvořák
družstvo č. 10
teorie: 20
praxe: (WCP: 21; YTONG: 20,5; KB-Blok: 23,5; BOZP: -1,5)
celkem bodů: 83,5

3. místo:
škola: SOU, Havlíčkova 1223/17, Kyjov
soutěžící: Marek Balaštík, Radek Elbl
družstvo č. 8
teorie: 18
praxe: (WCP: 21,5; YTONG: 23,5 ; KB-Blok: 20; BOZP: -1)
celkem bodů: 82

4. místo:
škola: SOŠ a SOU, Masarykovo nám. 1, Hustopeče
soutěžící: Ondřej Novák, Michal Bednařík
družstvo č. 13
teorie: 16
praxe: (WCP: 21,5; YTONG: 21,5; KB-Blok: 19,5; BOZP: -1)
celkem bodů: 77,5

5. místo:
škola: SŠ polytechnická, Rooseveltova 79, Olomou
c soutěžící: Lukáš Novák, Tomáš Klimeš
družstvo č. 9
teorie: 13
praxe: (WCP: 20,5; YTONG: 16; KB-Blok: 23 ; BOZP: -0,5)
celkem bodů: 72

6. místo:
škola: Odborné učiliště Kelč, Nám. Osvoboditelů 1, Kelč
soutěžící: Michal Papaj, Jiří Vinkrálčík
družstvo č. 11
teorie: 15
praxe: (WCP: 20; YTONG: 14; KB-Blok: 21; BOZP: -1)
celkem bodů: 69

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo:
škola: SŠ nábytkářská a obchodní, Holešovská 394, Bystřice pod Hostýnem
soutěžící: Jakub Valenta, Robert Tuček
družstvo č. 5
teorie: 22
praxe + BOZP: 42
celkem bodů: 64

2. místo:
škola: SOŠ obchodní a SOU řemesel, nám, Klášterní 127, Moravský Krumlov
soutěžící: Tomáš Čiháček, Martin Sobotka
družstvo č. 7
teorie: 23
praxe + BOZP: 30
celkem bodů: 53

3. místo:
škola: SOŠ a SOU, Masarykova škola práce – Tyršova 500, Letovice
soutěžící: Václav Dvořák, Roman Barák
družstvo č. 4
teorie: 20
praxe + BOZP: 32
celkem bodů: 52

4. místo:
škola: SOŠ a SOU technických oborů, Skalka 1692, Česká Třebová
soutěžící: Jan Štancl, Tomáš Odehnal
družstvo č. 6
teorie: 19
praxe + BOZP: 32
celkem bodů: 51

5. místo:
škola: SOŠ technická, Mojmír 747, Uherské Hradiště
soutěžící: Tomáš Buček, Matouš Mičulka
družstvo č. 2
teorie: 20
praxe + BOZP: 29
celkem bodů: 49

6. místo:
škola: Střední škola polytechnická., Rooseveltova 79, Olomouc
soutěžící: David Laššák, Ondřej Petr
družstvo č. 1
teorie: 20
praxe + BOZP: 27
celkem bodů: 47

7. místo:
škola: SOU technické, Žižkova 1501, Chotěboř
soutěžící: Jiří Slavík, Jiří Fiala
družstvo č. 3
teorie: 17
praxe + BOZP: 28
celkem bodů: 45

Regionální kolo 13. ročníku

Veletrh/výstava: STAVITEL 2009
Datum konání: 12. – 13. února 2009
Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý

Členové:
Pavel Souček (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Petr Thám ( Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Karel Ditrich (Oblastní inspektorát práce pro Středočeský kraj)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ s.r.o.)
Rudolf Chmela (Truhlářství Chmela-Řípa)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Petr Kaiser, Miloslav Prager
družstvo č. 1
teorie: 18
praxe: ( WCP: 23; Ytong: 24 ; KB-Blok: 24,5 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 89,5

2. místo:
škola: SŠ stavební Jihlava, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Martin Vondra, Milan Vytiska
družstvo č. 5
teorie: 19
praxe: ( WCP: 22,5 ; YTONG: 24,5 ; KB-Blok: 20,5 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 86,5

3. místo:
škola: SOU Sedlčany o.p.s., Na Červeném hrádku 766, 264 01 Sedlčany
soutěžící: Tomáš Mondek, Lukáš Hanus
družstvo č. 2
teorie: 19
praxe: (WCP: 20 ; YTONG: 20,5 ; KB-Blok: 17,5 ; BOZP:0 )
celkem bodů: 77

4. místo:
škola: SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Lukáš Kosztolányi, Petr Linhart
družstvo č. 6
teorie: 13
praxe: ( WCP: 20,5 ; YTONG: 19 ; KB-Blok: 16,5 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 69,0

5. místo:
škola: SOŠ Nitra, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra, Slovenská republika
soutěžící: Filip Batala, Peter Mateička
družstvo č. 3
teorie: 14
praxe: ( WCP: 21 ; YTONG: 21,5 ; KB-Blok: 11 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 67,5

6. místo:
škola: SOU stavební, Jana Nohy 1302, 256 01 Benešov
soutěžící: Tomáš Tomek, Tomáš Sequens
družstvo č. 4
teorie: 13
praxe: ( WCP: 19 ; YTONG: 20,5 ; KB-Blok: 13,5 ; BOZP:0 )
celkem bodů: 66,0

OBOR TRUHLÁŘ

1. místo:
škola: SŠ umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, 150 00 Praha 5
soutěžící: Antonín Míka, David Hanuš
družstvo č. 12
teorie: 22
praxe + BOZP: 36
celkem bodů: 58

2. místo:
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Jakub Hilmar, Vojtěch Kaucner
družstvo č. 8
teorie: 23
praxe + BOZP: 33
celkem bodů: 56

3. místo:
škola: SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Jan Janeček, Petr Škornička
družstvo č. 15
teorie: 21
praxe + BOZP: 34
celkem bodů: 55

4. místo:
škola: SŠ stavební, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Jakub Štecher, Jakub Dvořák
družstvo č. 14
teorie: 18
praxe + BOZP: 35
celkem bodů: 53

5. místo:
škola: SOU stavební Benešov, Jana Nohy 1302, 256 01 Benešov
soutěžící: Jakub Kauer, Jakub Beran
družstvo č. 13
teorie: 17
praxe + BOZP: 35
celkem bodů: 52

6. místo:
škola: Střední škola technická, Zelený pruh 1274/50, 147 08 Praha 4
soutěžící: Josef Fabian, Václav Žižka
družstvo č. 9
teorie: 14
praxe + BOZP: 36
celkem bodů: 50

7. místo:
škola: Integrovaná střední škola, 28. října 607, 513 01 Semily
soutěžící: David Geci, František Jon
družstvo č. 11
teorie: 17
praxe + BOZP: 31
celkem bodů: 48

8. místo:
škola: Integrovaná střední škola , 28. října 607, 513 01 Semily
soutěžící: Josef Pokorný, Tomáš Smolík
družstvo č. 10
teorie: 18
praxe + BOZP: 29
celkem bodů: 47

9. místo:
škola: SOŠ a SOU TOS Čelákovice s.r.o., U Učiliště 1379, 250 88 Čelákovice
soutěžící: Pavel Říha, Adam Janouch
družstvo č. 16
teorie: 19
praxe + BOZP: 27
celkem bodů: 46

10. místo:
škola: SOŠ Nitra, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra, Slovenská republika
soutěžící: Matúš Fülöp, Ondrej Hollý
družstvo č. 7
teorie: 18
praxe + BOZP: 5
celkem bodů: 23

Praha, dne 18. února 2009
ABF, a.s.

Regionální kolo 13. ročníku

Veletrh/výstava: DŮM A BYT
Datum konání: 16. – 17. října 2008
Místo konání: Výstaviště Černá louka - Ostrava

ODBORNÁ POROTA

Předsedkyně:
Ing. Alena Reinischová

Členové:
Ing. Jiří Bednář (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Ing. Petr Krameš (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Petr Thám ( Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Anna Mandrlová (Oblastní inspektorát práce pro Moravskoslezský kraj)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ s.r.o.)
Libor Malý (D.Z.P. Praha s.r.o.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SOU stavební, Fanderlíkova 25, 796 92 Prostějov
soutěžící: Luděk Hájek, David Pučan
družstvo č. 8
teorie: 14
praxe: ( WCP: 22 bodů; Ytong: 23; KB-Blok: 25; BOZP: 5 )
celkem bodů: 89

2. místo:
škola: Střední škola, Šenovská 574, 742 42 Šenov u Nového Jičína
soutěžící: Marek Horák, Michal Skopal
družstvo č. 7
teorie: 21
praxe: ( WCP: 22 ; YTONG: 19,5; KB-Blok: 19 ; BOZP: 3 )
celkem bodů: 84,5

3. – 4 místo:
škola: SŠ technických oborů, Lidická 1a/600, 736 01 Havířov - Šumbark
soutěžící: Tomáš Milata, David Brabec
družstvo č. 4
teorie: 17
praxe: (WCP: 24 ; YTONG: 18 ; KB-Blok: 21,5 ; BOZP 2: )
celkem bodů: 82,5

3. – 4. místo:
škola: ZSB i RR w Raciborzu, Wilenska 6, 47 400 Racibórz
soutěžící: Jacek Porwot, Miketa Konrad
družstvo č. 6
teorie: 13
praxe: ( WCP: 23 ; YTONG: 23 ; KB-Blok: 18,5 ; BOZP: 5 )
celkem bodů: 82,5

5. místo:
škola: SŠ řemesel, Krnovská 9, 792 01 Bruntál
soutěžící: Ondřej Szabo, Jan Bahulík
družstvo č. 3
teorie: 14
praxe: ( WCP: 23 ; YTONG: 18,5 ; KB-Blok: 19,5 ; BOZP: 2 )
celkem bodů: 77

6. místo:
škola: SOU stavební, Boženy Němcové 22, 746 01 Opava
soutěžící: jakub Jakubík, Michal Jaroš
družstvo č. 5
teorie: 17
praxe: ( WCP: 19,5 ; YTONG: 19,5 ; KB-Blok: 18 ; BOZP: 3 )
celkem bodů: 76

7. místo:
škola: SŠ stavební a dřevozpracující, U studia 33, 700 30 Ostrava - Zábřeh
soutěžící: Adam Hanák, Jiří Kačmařík
družstvo č. 2
teorie: 12
praxe: ( WCP: 21,5 ; YTONG: 11 ; KB-Blok: 20,5 ; BOZP: 3 )
celkem bodů: 68

8. místo:
škola: SPŠ stavební, Máchova 628, 757 01 Valašské Meziříčí
soutěžící: Radim Mucha, Michal Vanduch
družstvo č. 1
teorie: 15
praxe: ( WCP: 21 ; YTONG: 7,5 ; KB-Blok: 19 ; BOZP: 3 )
celkem bodů: 65,5


OBOR TRUHLÁŘ

1. místo:
škola: SPŠ stavební, Máchova 628, 757 01 Valašské Meziříčí
soutěžící: Tomáš Rösner, Josef Blinka
družstvo č. 9
teorie: 19
praxe + BOZP: 39
celkem bodů: 58

2. místo:
škola: SOŠ Josefa Sousedíka, Benátky 1779, 755 01 Vsetín
soutěžící: Tomáš Ručka, Jan Štach
družstvo č. 10
teorie: 16
praxe + BOZP: 38
celkem bodů: 54

3. místo:
škola: SŠ technických oborů, Lidická 1a/600, 736 01 Havířov-Šumbark
soutěžící: Benjamin Turoň, Josef Vavřina
družstvo č.13
teorie: 15
praxe + BOZP: 38
celkem bodů: 53

4. místo:
škola: SOU stavební, Fanderlíkova 25, 796 92 Prostějov
soutěžící: Tomáš Zacpal, Roman Hájek
družstvo č. 18
teorie: 22
praxe + BOZP: 30
celkem bodů: 52

5. místo:
škola: SŠ techniky a služeb, Tř.Osvobození 60/1111, 735 06 Karviná N.M.
soutěžící: Jakub Egri, Ondřej Tomeček
družstvo č. 17
teorie: 16
praxe + BOZP: 33
celkem bodů: 49

6. místo:
škola: Střední škola, Šenovská 574, Šenov u Nového Jičína
soutěžící: Michal Cichoň, Miroslav Jackulak
družstvo č. 16
teorie: 15
praxe + BOZP: 32
celkem bodů: 47

7. místo:
škola: SŠ stavební a dřevozpracující, U studia 33, 700 30 Ostrava - Zábřeh
soutěžící: Lukáš Martiška, David Mráz
družstvo č. 11
teorie: 19
praxe + BOZP: 27
celkem bodů: 46

8. místo:
škola: SOU stavební Opava, Boženy Němcové 22, 746 01 Opava
soutěžící: Jiří Kolek, Daniel Wehovský
družstvo č. 14
teorie: 15
praxe + BOZP: 30
celkem bodů: 45

9. místo:
škola: SŠ řemesel, Krnovská 9, 792 01 Bruntál
soutěžící: Jan Vacek, Daniel Velička
družstvo č. 12
teorie: 17
praxe + BOZP: 23
celkem bodů: 40

10. místo:
škola: OU a Praktická škola, Lipová – lázně 458, 790 61 Lipová - lázně
soutěžící: Jan Nerežný, Bořivoj Rotter
družstvo č. 15
teorie: 13
praxe + BOZP: 26
celkem bodů: 39

11. místo:
škola: SŠ Bohumín, přísp.org., Husova 283, 735 81 Bohumín
soutěžící: Martin Orth, Petr Harušťák
družstvo č. 19
teorie: 16
praxe + BOZP: 16
celkem bodů: 32

Praha, dne 21. října 2008
ABF, a.s.