Výsledky - 12. ročník


Přehled soutěžících škol a vítězů

Mezinárodní finále 12. Ročníku soutěže učňů stavebních oborů
23. – 25. 9. 2008 v PVA Letňany

Veletrh/výstava: 19. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2008
Datum konání: 23. – 25. září 2008
Místo konání: Pražský veletržní areál v Letňanech, Praha 9, hala 9

ODBORNÁ POROTA

Ivana Lacková (OIP pro Středočeský kraj) - BOZP

OBOR ZEDNÍK
Jaroslav Ludvík (Xella CZ s.r.o.)
Ing. Lucie Marečková
Ing. Karel Poucha (Xella CZ s.r.o.)
Jan Tinka (Xella CZ s.r.o.)
Pavel Souček (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Jaroslav Slaboch (KB-BLOK systém s.r.o.)
Milan Štemberk (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)

OBOR TRUHLÁŘ
Rudolf Chmela (Truhlářství Chmela-Řípa s.r.o.)
Libor Malý (D.Z.P. Praha s.r.o.) – předseda poroty

OBOR MONTÉR SUCHÝCH STAVEB
Jiří Kolář (Rigips, spol. s r.o.)
Ing. Lenka Karabinová (Cech sádrokartonářů ČR)
Milan Švůgr (Knauf Praha s.r.o.)

OBOR KAMENÍK, KAMENOSOCHAŘ
Ing. Karel Dušek (Svaz kameníků a kamenosochařů)
Bohumil Chomout (Svaz kameníků a kamenosochařů)
Bohumil Pánek (Svaz kameníků a kamenosochařů)

OBOR OBKLADAČ
Jaroslav Berger (SIKO KOUPELNY, a.s.)
Ing. Milan Jaroš (Profesní cech obkladačů)
Patrik Lorek(Profesní cech obkladačů)
Petra Kubíková (SIKO KOUPELNY, a.s.)
Jaroslav Vačkář (SIKO KOUPELNY, a.s.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SOU Kyjov, Havlíčkova 1223/17, 697 37 Kyjov
soutěžící: Ladislav Lunga, Matěj Valenta
družstvo č. 4
teorie: 18
praxe: ( WCP: 23,5 bodů; Ytong: 25; KB-Blok: 20,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 86

2. místo:
škola: Stredná odborná škola, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra
soutěžící: Peter Myjavec, Martin Plačko
družstvo č. 2
teorie: 17
praxe: ( WCP: 21,5 ; YTONG: 21,5; KB-Blok: 20 ; BOZP: -2 )
celkem bodů: 78

3. místo:
škola: SOŠ Josefa Sousedíka, Benátky 1779, 755 01 Vsetín
soutěžící: Michal Sucháček, Lukáš Martinka
družstvo č. 10
teorie: 13
praxe: (WCP: 21 ; YTONG: 23,5 ; KB-Blok: 18,5 ; BOZP 0: )
celkem bodů: 76

4. místo:
škola: SOU Sedlčany o.p.s., Na Červeném Hrádku 766, 264 01 Sedlčany
soutěžící: Vadym Chuvashov, Jan Hrazánek
družstvo č. 3
teorie: 16
praxe: ( WCP: 22 ; YTONG: 22,5 ; KB-Blok: 16 ; BOZP: -1 )
celkem bodů: 75,5

5. místo:
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Vlastimil Lebeda, David Trubka
družstvo č. 6
teorie: 10
praxe: ( WCP: 21 ; YTONG: 22,5 ; KB-Blok: 21 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 74,5

6. místo:
škola: Integrovaná střední škola, Na Jirkově 2309, 269 01 Rakovník
soutěžící: Lukáš Bajer, Michal Brodňan
družstvo č. 7
teorie: 14
praxe: ( WCP: 20 ; YTONG: 20 ; KB-Blok: 18 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 72

7. – 8 místo:
škola: Střední škola řemesel, Krnovská 9, 792 01 Bruntál
soutěžící: Jiří Herynek, David Fajtl
družstvo č. 1
teorie: 15
praxe: ( WCP: 21 ; YTONG: 19 ; KB-Blok: 17,5 ; BOZP: -1 )
celkem bodů: 71,5

7.- 8. místo:
škola: Střední škola stavební, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Luděk Suchý, Tomáš Jančo
družstvo č. 8
teorie: 13
praxe: ( WCP: 20,5 ; YTONG: 21 ; KB-Blok: 18 ; BOZP: - 1 )
celkem bodů: 71,5

9. místo:
škola: SOU stavební Pardubice, Černá za Bory 110, 533 01 Pardubice
soutěžící: Filip Matěna, Daniel Ostrčil
družstvo č. 9
teorie: 15
praxe: ( WCP: 22 ; YTONG: 13,5 ; KB-Blok: 20,5 ; BOZP: 0 )
celkem bodů: 71

10. místo:
škola: SOŠ a SOU, Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
soutěžící: Jan Šafařík, Martin Kult
družstvo č. 5
teorie: 13
praxe: ( WCP: 19,5 ; YTONG: 22 ; KB-Blok: 15,5 ; BOZP: -1 )
celkem bodů: 69

OBOR OBKLADAČ

1. místo:
škola: SŠ technických oborů, Lidická 1a/600, 736 01 Havířov-Šumbark
soutěžící: Jan Pencek, Marek Sidzina
družstvo č. 20
teorie: 25
praxe: 72 (včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 97

2. místo:
škola: SOU stavebné, Ul. slov. partizánov 1129/49, Povážská Bystrica
soutěžící: Patrik Truchlík, Michal Haviar
družstvo č. 23
teorie: 28
praxe: 68 (včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 96

3. místo:
škola: Střední škola stavební, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Michal Dušek, Jan Pavlíček
družstvo č. 21
teorie: 13
praxe: 45 (včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 58

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: SŠ umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, 150 00 Praha 5
soutěžící: Roman Beran, Lukáš Vrba
družstvo č. 15
teorie: 19
praxe: 38 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 57

2. místo:
škola: SOŠ a SOU techn. oborů, Skalka 1692, 560 18 Česká Třebová
soutěžící: Jan Škranc, Jaroslav Šimek
družstvo č. 12
teorie: 19
praxe: 35 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 54

3. místo:
škola: Střední škola stavební, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Jiří Matoušek, Tomáš Nestrojil
družstvo č.19
teorie: 14
praxe: 39 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 53

4. místo:
škola: SŠ polytechnická, Jílová 36a, 639 00 Brno
soutěžící: Michal Novák, Jan Cupák
družstvo č. 11
teorie: 20
praxe: 32 ( BOZP: -1 )
celkem bodů: 51

5. místo:
škola: SOU stavební, Němcové 22, 746 01 Opava
soutěžící: Jakub Beinhauer, Vojtěch Krusberský
družstvo č. 16
teorie: 19
praxe: 31 (BOZP: 0 )
celkem bodů: 50

6. místo:
škola: SOŠ a SOU Masarykova škola práce, Tyršova 500, 679 61 Letovice
soutěžící: Ondřej Barák, Ondřej Opatřil
družstvo č. 13
teorie: 20
praxe: 29 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 49

7. místo:
škola: Střední škola řemeslná, Studničkova 260, 551 01 Jaroměř
soutěžící: Filip Bureš, Kamil Sedláček
družstvo č. 14
teorie: 16
praxe: 32 ( BOZP: -1 )
celkem bodů: 47

8. místo:
škola: Střední škola, Šenovská 574, 742 42 Šenov u Nového Jičína
soutěžící: Martin Šimíček, Jan záruba
družstvo č. 18
teorie: 12
praxe: 33 ( BOZP: - 1 )
celkem bodů: 44

9. místo:
škola: SOU Hluboš, Hluboš 178, 262 22 Hluboš
soutěžící: Jan Davídek, Michal Hodouš
družstvo č. 17
teorie: 14
praxe: 23 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 37

OBOR MONTÉR SUCHÝCH STAVEB

1.místo:
škola: SOU stavebné, Ul. slov. partizánov 1129/49, Povážská Bystrica
soutěžící: Patrik Kopcík, Štefan Heššo
družstvo č. 24
teorie: 18
praxe: 48 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 66

2. místo:
škola: SŠ polytechnická, Jílová 36a, 639 00 Brno
soutěžící: Ondřej Drážný, Jan Filla
družstvo č. 27
teorie: 21
praxe: 44 (BOZP: 0 )
celkem bodů: 65

3. místo:
škola: SŠ stavební a dřevozpracující, U studia 33, 700 30 Ostrava - Zábřeh
soutěžící: Tomáš Fedák, Radek Záležák
družstvo č. 25
teorie: 20
praxe: 39 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 59

4. místo:
škola: SOU tradičních řemesel, Vídeňská 120, 619 00 Brno
soutěžící: Martin Petružálek, Michal Špaček
družstvo č. 28
teorie: 17
praxe: 36 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 53

5. místo:
škola: SŠ energetická a stavební, Na Průhoně 4800, 430 11 Chomutov
soutěžící: Milan Balko, Josef Harmáček
družstvo č. 32
teorie: 22
praxe: 10 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 32

6. místo:
škola: SOŠ a SOU, Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
soutěžící: Aleš Hájek, Lukáš Růžička
družstvo č. 30
teorie: 19
praxe: 6 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 25

Do praxe nepostoupili:

Škola:
Integrovaná SŠ technická a ekonomická, Jednoty 1620, 356 11 Sokolov
Soutěžící: Tomáš Reitmeier, Miroslav Utíkal
Teorie: 15 bodů

Škola:
SOU stavební, Fanderlíkova 25, 796 01 Prostějov
Soutěžící: David Matoušek, Lukáš Moural
Teorie: 15 bodů

Škola:
SOŠ a SOU Komenského 86, 397 01 Písek
Soutěžící: Martin Kůs, Lukáš Gotfríd
Teorie: 10 bodů

Škola:
SŠ technická, Zelený pruh 1294/50, 147 08 Praha 4 – Krč
Soutěžící: Jakub Dlugoš, Jakub Žampach
Teorie: 10 bodů

OBOR KAMENOSOCHAŘ

1.místo:
Lukáš Nývlt - Střední průmyslová škola kamenická a kamenosochařská,
Husova 675, 508 01 Hořice

Dvě druhá místa:
2. místo:
Martin Pavel - Akademie – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou,
Sázavská 547, 582 91 Světlá nad Sázavou

2. místo:
Roman Kolář - Střední průmyslová škola kamenická a kamenosochařská,
Husova 675, 508 01 Hořice

OBOR KAMENÍK

Čestné uznání:
Martin Vašenda - Akademie – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou,
Sázavská 547, 582 91 Světlá nad Sázavou


Praha, dne 29. září 2008
Iva Končínská, ABF, a.s.

Regionální kolo 12. ročníku
Závěrečný protokol

Veletrh/výstava: FOR ARCH Karlovy Vary 2008
Datum konání: 19. – 20. června 2008
Místo konání: Karlovy Vary, Zimní stadion

Odborná porota:

Předseda:
Rudolf Chmela (Truhlářství Chmela-Řípa)
Členové:
Jan Huber, DiS. (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Jaroslav Ludvík (XELLA CZ, s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (XELLA CZ, s.r.o.)
Martin Sazeček (KB-BLOK systém)
Vilém Schwab (OIP pro Karlovarský kraj)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: Integrovaná střední škola, Na Jirkově 2309, 269 01 Rakovník
soutěžící: Lukáš Bajer, Michal Brodňan
družstvo č. 4
teorie: 18
praxe: 58 (KB-BLOK: 20,5; WCP: 17,5; YTONG: 20; BOZP: 0)
celkem bodů: 76

2. místo:
škola: SOU stavební, Borská 55, 301 00 Plzeň
soutěžící: Pavel Bělohlávek, Jan Votípka
družstvo č. 5
teorie: 17
praxe: 54,5 (KB-BLOK: 22,5; WCP: 15,5; YTONG: 17,5; BOZP: -1)
celkem bodů: 71,5

3. místo:
škola: Integrovaná střední škola, Obrněné brigády 6, 350 11 Cheb
soutěžící: Miroslav Červeňák, Josef Rimanovský
družstvo č. 3
teorie: 12
praxe: 57 (KB-BLOK: 23,5; WCP:15; YTONG: 19,5; BOZP: -1)
celkem bodů: 69

4. místo:
škola: Integrovaná střední škola technická a ekonomická, Jednoty 1620, 356 11 Sokolov
soutěžící: Václav Charous, František Hančer
družstvo č. 1
teorie: 17
praxe: 47,5 (KB-BLOK: 22,5; WCP: 16; YTONG: 10; BOZP: -1)
celkem bodů: 64,5

5. místo:
škola: SOŠ stavební, Sabinovo nám. 16, 360 09 Karlovy Vary
soutěžící: Jiří Jindra, Jakub Wainer
družstvo č. 2
teorie: 12
praxe: 47 (KB-BLOK: 20,5; WCP: 17; YTONG: 12; BOZP: -2,5)
celkem bodů: 59

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: SOU Hluboš 178, 262 22
soutěžící: Jan Davídek, Michal Hodouš
družstvo č. 9
teorie: 19
praxe: 20
BOZP: -1 bod
celkem bodů: 38
2. místo:
škola: SOU, Prokopa Velikého 640, 344 01 Domažlice
soutěžící: Lukáš Tichý, Jiří Řáha
družstvo č. 8
teorie: 19
praxe: 18
BOZP: 0 bodů
celkem bodů: 37

3. místo:
škola: SOŠ stavební, Sabinovo nám. 16, 360 09 Karlovy Vary
soutěžící: Jiří Novák, Michal Volf
družstvo č. 7
teorie: 18
praxe: 17,5
BOZP: -2 body
celkem bodů: 33,5

4. místo:
škola: SOU stavební, Borská 55, 301 00 Plzeň
soutěžící: Pavel Aubrecht, Vít Koudele
družstvo č. 6
teorie: 21
praxe: 12
BOZP: 0 bodů
celkem bodů: 33

Praha, 23. června 2008
PhDr. Lenka Ulrychová

Regionální kolo 12. ročníku
Závěrečný protokol

Veletrh/výstava: TRŽNICE ZAHRADY ČECH
Datum konání: 2. – 3. dubna 2008
Místo konání: Litoměřice

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha spol. s r.o.)
Členové:
Ing. Bohumír Freiberg (KB-Blok systém s.r.o.)
Ing. Daniel Uskokovič (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r. o.)
Věra Stehlíková(Oblastní inspektorát práce pro Ústecký kraj)
Ing. Karel Poucha (Xella CZ, s.r.o.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: SOU Sedlčany, o.p.s., Na Červeném Hrádku 766, 264 01 Sedlčany
soutěžící: Vadym Chuvashov, Jan Hrazánek
družstvo č. 1
teorie: 15
praxe: 65 (WCP: 22,5; KB-BLOK: 22; YTONG: 22,5; BOZP: -2 body)
celkem bodů: 80

2. místo:
škola: SOŠ a SOU, Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
soutěžící: Tomáš Kalista, Martin Maivald
družstvo č. 6
teorie: 19
praxe: 57,5 (WCP: 22; KB-BLOK: 18; YTONG: 20,5; BOZP: - 3)
celkem bodů: 76,5

3. místo:
škola: Střední škola, Vítězství 194, 405 02 Děčín 31
soutěžící: Lukáš Veselý, Lukáš Drha
družstvo č. 10
teorie: 18
praxe: 58 (WCP: 23; KB-BLOK: 13; YTONG: 24; BOZP: -2)
celkem bodů: 76

4.-5. místo:
škola: SOU, ul. Jaroslava Šípka č. 187, 273 03 Stochov
soutěžící: Petr Slabý, Roman Šíma
družstvo č. 8
teorie: 15
praxe: 52 (WCP: 21,5; KB-BLOK: 14; YTONG: 19,5; BOZP: -3)
celkem bodů: 67

4.-5. místo:
škola: Střední průmyslová škola, Světce 1, 347 01 Tachov
soutěžící: Jakub Kuča, Daniel Váradi
družstvo č. 5
teorie: 11
praxe: 56 (WCP: 22; KB-BLOK: 16; YTONG: 21; BOZP: -3)
celkem bodů: 67

6.místo:
škola: Integrovaná střední škola, Dlouhá 6, 412 85 Litoměřice
soutěžící: Lukáš Jánský, Jiří Urban
družstvo č. 2
teorie: 13
praxe: 49,5 (WCP: 21; KB-BLOK: 14; YTONG: 16,5; BOZP: -2)
celkem bodů: 62,5

7. místo:
škola: Integrovaná střední škola stavební, Čelakovského 5, 400 07 Ústí nad Labem
soutěžící: Jan Fedák, Lukáš Šotola
družstvo č. 9
teorie: 15
praxe: 46,5 (WCP: 21; KB-BLOK: 11; YTONG: 16,5; BOZP: -2)
celkem bodů: 61,5

8. místo:
škola: SŠ energetická a stavební, Na Průhoně 4800, 430 11 Chomutov
soutěžící: Aleš Novák, Martin Pejla
družstvo č. 4
teorie: 14
praxe: 44 (WCP: 21,5; KB-BLOK: 12; YTONG: 13,5; BOZP: -3)
celkem bodů: 58

9. místo:
škola: SOŠ a SOU, Neklanova 1806, 413 26 Roudnice n. Labe
m soutěžící: Josef Berky, Tomáš Pospíchal
družstvo č. 7
teorie: 9
praxe: 46,5
celkem bodů: 55,5

10. místo:
škola: SŠ polytechnická, Jílová 36g, 639 00 Brno
soutěžící: Tomáš Terer, Robin Valenta
družstvo č. 3
teorie: 11
praxe: 40,5 (WCP: 21,5; KB-BLOK: 0; YTONG: 22; BOZP: -3)
celkem bodů: 51,5

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: Střední škola polytechnická, Jílová 36g, 636 00 Brno
soutěžící: Michal Novák, Jan Cupák
družstvo č. 11
teorie: 18
praxe: 45 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 63

2. místo:
škola: Střední škola řemeslná, Studničkova 260, 551 01 Jaroměř
soutěžící: Kamil Sedláček, Filip Bureš
družstvo č. 17
teorie: 16
praxe: 42 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 58

3. místo:
škola: SOU technické, Žižkova 1501, 583 01 Chotěboř
soutěžící: Milan Vašek, Martin Šustr
družstvo č. 13
teorie: 20
praxe: 37 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 57

4. místo:
škola: Integrovaná střední škola, Hlaváčkovo nám. 673, 274 01 Slaný
soutěžící: Michal Bezděk, Václav Pidrman
družstvo č. 16
teorie: 18
praxe: 33 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 51

4. místo:
škola: SŠ obchodu, řemesel a služeb, Zámek 1, 564 01 Žamberk
soutěžící: Jakub Hostinský, Ondřej Minář
družstvo č. 18
teorie: 17
praxe: 34
celkem bodů: 51

6. místo:
škola: Integrovaná střední škola stavební, Čelakovského 5, 400 07 Ústí n. Labem
soutěžící: Josef Kaczynski, Tomáš Janoušek
družstvo č. 15
teorie: 15
praxe: 28 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 43

7. místo:
škola: Střední průmyslová škola, Světce 1, 347 01 Tachov
soutěžící: Roman Holát, Jan Kovanda
družstvo č. 12
teorie: 19
praxe: 19 (včetně bodů za BOZP)
celkem bodů: 38

8. místo:
škola: SŠ řemesel a služeb, p.o., Ruská 147, 405 02 Děčín IV
soutěžící: Jakub Novák, Ondřej Vyčítal
družstvo č. 14
teorie: 17
praxe: 20
celkem bodů: 37

9. místo:
škola: SŠ energetická a stavební, Na Průhoně 4800, Chomutov
soutěžící: David Stütz, Jiří Kopecký
družstvo č. 19
teorie: 18
praxe: 12
celkem bodů: 30

Praha, 4. dubna 2008
PhDr. Lenka Ulrychová

Regionální kolo 12. ročníku
Závěrečný protokol

Veletrh/výstava: STAVOTECH a RENOVA
Datum konání: 13. – 14. března 2008
Místo konání: Olomouc, pavilon G

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha spol. s r.o.)
Členové:
Ing. Jiří Bednář (KB-Blok systém s.r.o.)
Ing. Petr Krameš (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r. o.)
Ing. Osička (Oblastní inspektorát práce pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj)
Ing. Alena Reinischová (SOU Moravský Krumlov)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: Střední odborné učiliště, Havlíčkova 1223/17, 697 37 Kyjov
soutěžící: Ladislav Lunga, Matěj Valenta
družstvo č. 1
teorie: 20
praxe: 71 ( WCP: 22,5; KB Blok: 24,5; YTONG: 24; BOZP: 0 )
celkem bodů: 91

2. místo:
škola: Odborné učiliště Kelč, Náměstí Osvoboditelů 1, 756 43 Kel
č soutěžící: Roman Mádr, Martin Olbrich
družstvo č. 5
teorie: 21
praxe: 65,5 ( WCP: 23,5; KB Blok: 20; YTONG: 23; BOZP: -1 )
celkem bodů: 86,5

3. místo:
škola: SOŠ a SOU Hustopeče, Masarykovo nám. 1, 693 24 Hustopeče
soutěžící: Jaroslav Matýšek, Jiří Novák
družstvo č. 4
teorie: 15
praxe: 64,5 ( WCP: 22; KB Blok: 22,5; YTONG: 20; BOZP: 0 )
celkem bodů: 79,5

4. místo:
škola: Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc
soutěžící: Radomír Ulica, Leoš Rec
družstvo č. 3
teorie: 12
praxe: 66,5 ( WCP: 22,5; KB Blok: 22; YTONG: 22; BOZP: 0 )
celkem bodů: 78,5

5. místo:
škola: SOU stavební Prostějov, Fanderlíkova 25, 796 92 Prostějov
soutěžící: Milan Havlen, Michal Fojtík
družstvo č. 2
teorie: 11
praxe: 57,5 ( WCP: 19; KB Blok: 20,5; YTONG: 18; BOZP: 0 )
celkem bodů: 68,5

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: SOŠ a SOU technických oborů, Skalka 1692, 560 18 Česká Třebová
soutěžící: Jan Škranc, Jaroslav Šimek
družstvo č. 8
teorie: 19
praxe: 40 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 59

2. místo:
škola: SOŠ a SOU – Masarykova škola práce, Tyršova 500, 679 61 Letovice
soutěžící: Ondřej Barák, David Nevěděl
družstvo č. 12
teorie: 22
praxe: 35 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 57

3. místo:
škola: Střední průmyslová škola nábytkářská, Holešovská 394, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
soutěžící: Daniel Stibor, Petr Ponížil
družstvo č. 7
teorie: 18
praxe: 37 ( BOZP: -1 )
celkem bodů: 54

4. místo:
škola: SOŠO a SOUŘ Mor. Krumlov, Nám. Klášterní 127, 672 01 Moravský Krumlov
soutěžící: Jan Dvořák, Luděk Král
družstvo č. 9
teorie: 23
praxe: 30 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 53

5. místo:
škola: Střední odborná škola technická, Mojmír 747, 686 06 Uherské Hradiště
soutěžící: Tomáš Bartoš, Zdeněk Pavlačka
družstvo č. 11
teorie: 17
praxe: 34 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 51

6. místo:
škola: SOU stavební Prostějov, Fanderlíkova 25, 796 92 Prostějov
soutěžící: Ladislav Dvořák, Tomáš Mazal
družstvo č. 6
teorie: 19
praxe: 27 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 46

7. místo:
škola: Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc
soutěžící: Robin Suchodol, Michal Lakomý
družstvo č. 13
teorie: 18
praxe: 10 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 28

8. místo:
škola: Střední odborná škola Otrokovice, Tř. T. Bati 1266, 766 02 Otrokovice
soutěžící: Tomáš Žáček, Dominik Hejda
družstvo č. 10
teorie: 16
praxe: 6 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 22

Regionální kolo 12. ročníku
Závěrečný protokol

Veletrh/výstava: 15. veletrh bydlení, nábytku, vybavení interiérů a bazénů FOR HABITAT
Datum konání: 6. – 7. března 2008
Místo konání: PVA Letňany, hala 2D

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha)
Členové:
Rudolf Chmela (Truhlářství Chmela – Řípa)
Ivana Lacková (Oblastní inspektorát práce pro hl. město Prahu)
Jaroslav Ludvík (Xella Porobeton CZ, s.r.o.)
Ing. Karel Poucha (Xella Porobeton CZ, s.r.o.)
Pavel Souček (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Milan Štemberk (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)

OBOR ZEDNÍK

1. místo:
škola: Střední škola stavební Jihlava, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Luděk Suchý, Tomáš Jančo
družstvo č. 3
teorie: 20
praxe: 69,25 ( WCP: 21,5; KB Blok: 23,75; YTONG: 24; BOZP: 0 )
celkem bodů: 89,25

2. místo:
škola: Střední odborné učiliště stavební, Černá za Bory 110, 533 01 Pardubice
soutěžící: Filip Matěna, Daniel Ostrčil
družstvo č. 4
teorie: 20
praxe: 68,75 ( WCP: 23,5; KB Blok: 22,75; YTONG: 23,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 88,75

2. místo:
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Vlastimil Lebeda, David Trubka
družstvo č. 5
teorie: 18
praxe: 70,75 ( WCP: 23; KB Blok: 24,25; YTONG: 24,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 88,75

4. místo:
škola: SOŠ a SOU Vlašim, Zámek 1, 258 01 Vlašim
soutěžící: Václav Bartoň, Pavel Němec
družstvo č. 7
teorie: 15
praxe: 64 ( WCP: 22; KB Blok: 22,5; YTONG: 20,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 79

4. místo:
škola: Střední průmyslová škola technická, Belgická 4852, 466 01 Jablonec nad Nisou
soutěžící: Michal Bikár, Petr Hrabánek
družstvo č. 1
teorie: 15
praxe: 64 ( WCP: 21; KB Blok: 22,5; YTONG: 21,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 79

6. místo:
škola: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Filip Habada, Tomáš Ouřada
družstvo č. 6
teorie: 12
praxe: 61,75 ( WCP: 21,5; KB Blok: 20,25; YTONG: 21; BOZP: -1 )
celkem bodů: 73,75

7. místo:
škola: SOŠ a SOU Dubno, Dubno 100, 261 01 Příbram 1
soutěžící: Radek Liška, Antonín Rajniš
družstvo č. 2
teorie: 14
praxe: 57,5 ( WCP: 20,5; KB Blok: 21,5; YTONG: 16,5; BOZP: -1 )
celkem bodů: 71,5

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: Střední škola stavební Jihlava, Žižkova 20, 586 01 Jihlava
soutěžící: Tomáš Nestrojil, Jiří Matoušek
družstvo č. 13
teorie: 20
praxe: 47 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 67

2. místo:
škola: Střední škola umělecká a řemeslná, Nový Zlíchov 1, 150 00 Praha 5
soutěžící: Roman Beran, Lukáš Vrba
družstvo č. 11
teorie: 24
praxe: 40 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 64

3. místo:
škola: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
soutěžící: Vítězslav Kovařík, Václav Langmajer
družstvo č. 14
teorie: 18
praxe: 38 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 56

4. místo:
škola: SOŠ a SOU řemesel, Čáslavská 202, 284 01 Kutná Hora
soutěžící: Radek Netál, Jiří Luňáček
družstvo č. 8
teorie: 22
praxe: 30 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 52

5. místo:
škola: Střední škola technická, Zelený pruh 1294/50, 147 08 Praha 4 - Krč
soutěžící: Lukáš Krpálek, Ondřej Málek
družstvo č. 12
teorie: 13
praxe: 26 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 39

6. místo:
škola: Integrovaná střední škola-středisko Jičín, 28.října 607, 513 01 Semily
soutěžící: Jaroslav Brumlich, Petr Hikl
družstvo č. 10
teorie: 18
praxe: 15 ( BOZP: 0 )
celkem bodů: 33

7. místo:
škola: Integrovaná střední škola-středisko Semily, 28.října 607, 513 01 Semily
soutěžící: Rostislav Šalda, Tomáš Běloch
družstvo č. 9
teorie: 18
praxe: 13
celkem bodů: 31


V Praze dne 11. března 2008

Regionální kolo 12. ročníku
Závěrečný protokol

Datum konání: 18. – 19. října 2007
Místo konání: Ostrava, Výstaviště Černá louka, pavilon

ODBORNÁ POROTA

Předseda:
Libor Malý (D.Z.P. Praha, spol. s r.o.)
Členové:
ing. Jiří Bednář (KB-BLOK systém, s.r.o.)
Zdeněk Konůpka (Wienerberger Cihlářský průmysl, a.s.)
Jaroslav Ludvík (Xella CZ, s.r.o.)
Oldřich Sněhota (OIP pro Moravskoslezský kraj)

OBOR ZEDNÍK:

1. místo:
škola: SOŠ Josefa Sousedíka, Benátky 1779, 755 01 Vsetín
soutěžící: Michal Sucháček, Lukáš Martinka
družstvo č. 3
teorie: 17
praxe: 69,5 ( WCP: 23,5; KB-Blok: 22,5; YTONG: 23,5; BOZP: 3 )
celkem bodů: 89,5

2. místo:
škola: Střední škola řemesel, p.o., Krnovská 9, 792 01 Bruntál
soutěžící: David Fajtl, Jiří Herynek
družstvo č. 5
teorie: 17
praxe: 67,5 ( WCP: 22,5; KB-Blok: 21,5; YTONG: 23,5; BOZP: 3 )
celkem bodů: 87,5

3. místo:
škola: SOU stavební, p.o., Boženy Němcové 22, 746 01 Opava
soutěžící: Dalibor Škrobánek, Ondřej Těžký
družstvo č. 7
teorie: 14
praxe: 68,5 ( WCP: 23; KB-Blok: 21; YTONG: 24,5; BOZP: 2 )
celkem bodů: 84,5

4. místo:
škola: SŠ technických oborů, p.o., Lidická 1a/600, 736 01 Havířov - Šumbark
soutěžící: Alexandr Glatz, Adam Witoszek
družstvo č. 6
teorie: 16
praxe: 61 ( WCP: 21; KB-Blok: 19,5; YTONG: 20,5; BOZP: 3 )
celkem bodů: 80

5. místo:
škola: Zespol szkol budowlanych w Raciborzu, Ul. Wileńska 6, 47-400 Racibórz
soutěžící: Piotr Halfar, Lukasz Świerczek
družstvo č. 8
teorie: 9
praxe: 63 ( WCP: 23,5; KB-Blok: 20,5; YTONG: 19; BOZP: 4 )
celkem bodů: 76

6. místo:
škola: SPŠ stavební, Máchova 628, 757 01 Valašské Meziříčí
soutěžící: Jan Šantrůček, Pavel Vacula
družstvo č. 2
teorie: 12
praxe: 59 ( WCP: 22; KB-Blok: 19; YTONG: 18; BOZP: 2 )
celkem bodů: 73

7. místo:
škola: SŠ stavební a dřevozpracující, p.o., U Studia 33, 700 30 Ostrava - Zábřeh
soutěžící: Jan Bugoš, Roman Kraus
družstvo č. 4
teorie: 8
praxe: 60,5 ( WCP: 20; KB-Blok: 20; YTONG: 20,5; BOZP: 4 )
celkem bodů: 72,5

OBOR TRUHLÁŘ

1.místo:
škola: SŠ Šenov u Nového Jičína, p.o., Šenovská 574, 742 42 Šenov u Nového Jičína
soutěžící: Martin Šimíček, Jan Záruba
družstvo č. 14
teorie: 15
praxe: 41 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 56

2. místo:
škola: SOU stavební, p.o., Boženy Němcové 22, 746 01 Opava
soutěžící: Jakub Beinhauer, Vojtěch Krusberský
družstvo č. 9
teorie: 16
praxe: 36 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 52

3. místo:
škola: SPŠ stavební, Komenského 2, 757 01 Valašské Meziříčí
soutěžící: Marek Čechmánek, Jan Kubičík
družstvo č. 15
teorie: 19
praxe: 27 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 46

4. místo:
škola: SŠ technických oborů, p.o., Lidická 1a/600, 736 01 Havířov - Šumbark
soutěžící: Jan Potyka, Martin Jurčík
družstvo č. 17
teorie: 24
praxe: 21 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 45

5. místo:
škola: SOŠ Josefa Sousedíka, Benátky 1779, 755 01 Vsetín
soutěžící: Jaroslav Komorek, Jan Hrehuš
družstvo č. 16
teorie: 16
praxe: 28 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 44

6. místo:
škola: SŠ elektrostavební a dřevozpracující, p.o., Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek Místek
soutěžící: Patrik Kaputa, David Raab
družstvo č. 10
teorie: 19
praxe: 23 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 42

7. místo:
škola: OU a Průmyslová škola, Lipová – lázně 458, 790 61 Lipová - lázně
soutěžící: Martin Baručák, Martin Dlabač
družstvo č. 11
teorie: 17
praxe: 21 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 38

8. místo:
škola: Střední škola řemesel, p.o., Krnovská 9, 792 01 Bruntál
soutěžící: Jan Slovák, Ondřej Zifčák
družstvo č. 13
teorie: 16
praxe: 5 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 21

9. místo:
škola: SŠ techniky a služeb, p.o., Tř. Osvobození 60/1111, 735 06 Karviná- Nové Město
soutěžící: Tomáš Suchánek, Rudolf Kršňák
družstvo č. 18
teorie: 14
praxe: 4 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 18

9. místo:
škola: SŠ stavební a dřevozpracující, p.o., U Studia 33, 700 30 Ostrava - Zábřeh
soutěžící: Petr Pyš, Václav Schön
družstvo č. 12
teorie: 15
praxe: 3 ( včetně bodů za BOZP )
celkem bodů: 18