Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Pro ZŠ


Pozvánka k navštívení výstavy

jménem společnosti ABF, a.s. pro žáky a pedagogy ZŠ na postupová kola Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, která se konají v rámci stavebních výstav po celé České republice a na Slovensku. Pozvánka se též vztahuje na finále soutěže, které se koná při stavební výstavě FOR ARCH v PVA EXPO PRAHA.

Díky vstřícné nabídce vedení výstavišť je vstup ve dnech soutěže pro vaše žáky zdarma nebo za symbolické vstupné. V případě zájmu si stáhněte formulář, který vyplňte. Vytištěné a orazítkované formuláře předložíte u pokladen.

Cílem soutěže je zvýšit zájem dětí o stavební učební obory. V rámci tohoto projektu budou představeny zejména učební obory zedník a truhlář. Soutěží dvoučlenná družstva. Obor zedník nanáší šlechtěné omítky LB Cemix a staví z odlišných stavebních materiálů (Porotherm, Ytong, Heluz). Truhláři zhotovují kus nábytku s použitím strojů Houfek, Mafell nebo DeWalt. Na ploše mohou být k vidění exhibice dalších oborů.

Součástí soutěže jsou prezentace společností LB Cemix, Wienerberger, Xella CZ, Heluz, DeWalt, Ramia, Houfek, Mafell nebo Carhartt. Prezentace lze v případě zájmu navštívit. Apelujeme tím na mladé začínající řemeslníky nebo pedagogy technických oborů. Rozvrh prezentací naleznete také na www.suso.cz.

V případě dotazů kontaktujte pana Davida Surmaje na tel. 739 003 174 nebo e-mailu surmaj@abf.czFacebook