Certifikáty


Rok 2013 nastartoval udílení certifikačních listin pro soutěžící oboru zedník, kteří zvládnou své disciplíny na takřka profesionální úrovni. Certifikační listiny mohou získat jen ti opravdu řemeslně zdatní od partnerů Wienerberger cihlářský průmysl za zvládnutí technologie zdění POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, za technologii zdění z materiálu YTONG od Xella CZ a za komplexní systém Heluz. Certifikáty obdrží jen ti, kteří získají plný počet bodů nebo plný počet bez bodu jednoho za praktickou disciplínu uvedených technologií.

Seznam oceněných řemeslníků

V 19. ročníku bylo šikovných řemeslníků více, zde jsou ti nejšikovnější.

René Hrazdíra, Tomáš Popelář z Masarykovy střední školy Letovice v disciplínách POROTHERM, YTONG a HELUZ.

Jiří Novotný, Jiří Ondřej z SPŠ_Komenského 1670, Tábor v disciplíně YTONG.

Milan Beleš, Dušan Lipták z SOŠ drevárska a stavebná, Krásno nad Kysucou v disciplně POROTHERM.

 

Certifikát v 18. ročníku získali pouze Roman Krištof a Radim Hrdlička z Masarykovy střední školy Letovice v disciplínách YTONG a POROTHERM.

Certifikáty v 17. ročníku získali uvedení v tabulce.
Certifikáty Wienerberger cihlářský průmysl / technologie zdění POROTHERM DRYFIX.SYSTEM

Nejlepší disciplín

Od roku 2015 vyhlašujeme nejlepší v jednotlivých disciplínách. U oboru zedník se jedná o nejlepší v disciplínách s materiály Porotherm, Ytong, Heluz a LB Cemix. Truhláře odměníme diplomem v disciplíně „Spojení na čepy a dlaby“, které je patronem Dřevařský magazín. Druhou disciplínou tentokrát pod odbornou garancí Asociace českých nábytkářů pro mladé stolaře je Nejlepší výrobek.